Trvalé snížení cen detektorů kovů Golden Mask GM4PRO a GM4PRO WD

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Představovat detektory Golden Mask GM4PRO a WD je jako nosit dříví do lesa. Díky vysoce vstřícnému postoji výrobce se podařilo cenu posunout o něco níže a to trvale.

Golden Mask GM4PRO

Nová cena 11 490 kč s DPH
Odkaz na stránku detektoru na LP: Detektor kovů Golden Mask GM4PRO

Golden Mask GM4PRO WD 9

Nová cena 12 590 kč s DPH
Odkaz na stránku detektoru na LP: Detektor kovů Golden Mask GM4PRO WD 9

Golden Mask GM4PRO WD 12

Nová cena detektoru 12 990 kč s DPH
Odkaz na stránku detektoru: Detektor kovů Golden Mask GM4PRO WD 12

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Tak ono těm bulharským klukům ani nic jiného nezbývá, než snížit cenu.
Za posledních pět let se v podstatě nikam neposunuli a jak říká jedno krásné české přísloví:
Kdo chvíli stál, už stojí opodál.

Pokud se neproberou, čeká je pomalý a bolestivý konec.

Tím vůbec nechci říct, že jsou to špatné detektory.
Ve své době patřily určitě k tomu lepšímu na trhu, jejich hloubkový dosah je legendární. Ale je třeba si říci, že v oblasti designu vysloveně zaspali. Jejich nejnovější detektor, GMšestka, se po této stránce opravdu nepovedl.
Dnešní trend minimalizování „rámečků“ vůbec nepochopili a design jejich detektorů je stále stejný, a v tomto případě dokonce horší.

Jářku..., Minelab udělal všem výrobcům detektorů čáru přes rozpočet.
Proč by měl začátečník kupovat GM, když si může za stejné peníze koupit lehoučký a svěží multifrekvenční detektor od Minelabu. To nedává smysl.

No, jsou to dnes jediné analogy na trhu. Všechno ostatní, je už tak nebo jinak číslicové. A i když je ten rybníček lidí, co prostě nechtějí detektor s LCD, který veškeré cíle přechrousta pomocí 1 a 0 asi menší než býval, zůstali v něm vlastně sami. Ono to tedy platí hlavně pro Zera, která se prodávají opravdu skvěle a právě proto je hledači kupují. Asi tak není náhoda, že GM má poslední dva roky největší prodeje v historii a docela slušně nestíhají. Právě díky nárůstu objemů ve výrobě, mohla přijít cenová korekce.

Tudíž bych řekl, že analogům ještě dlouho neodzvoní a když jsem viděl co za nové konstrukce se objevuje třeba na Geotechu. Já myslím, že se ještě dočkáme nějakého minimálně dvoufrekvenčného, čistě analogového přístroje.... ale určitě ne letos :)

Sice je hloupost diskutovat o detektorech s člověkem, který o tom ví v ČR úplně nejvíc ale přece jenom si dovolím trochu oponovat.
Přece C.Scope stále ještě prodává čistokrevné analogy a jejich čtyřka a šestka jsou dobré mašiny.

Informace o tom, že nestíhají je pro mne fakt překvapující.
Pomineme-li zmíněná Zera, která si opravdu svou pozornost zasloužila, kolik se třeba loni prodalo GM4 a GM6? Odhadoval bych, že asi moc ne.

Namor -CS6tka uz neni 100% analog- ma procesor (ale hlavni cast je analogova)4ka je bez prociku - to je analog.

Jinak vem si to takhle-nejvetsi konkurent v analogu byla pro GM firma Tesoro-ta mela celosvetove urcite vetsi prodeje nez GM a po jejich odchodu tady zustala pro GM dira hlavne starsich uzivatelu co proste digital nechteji …Takze tady mas vysvetleni ;-)

Já jsem měl zero , jackob ví protože mě párkrát potkal a já byl spokojen s detíkem

jaccob - tak vy ty prodeje máte před očima, tak není důvod o nich polemizovat.
Nicméně mě to vážně překvapuje, neboť zájem o nové technologie je, alespoň zde na LP, obrovský a to napříč generacemi.

Namor-zajem je ,tech lidi je urcite mene nez bylo pred 10roky a nekolikrat mene nez pred 20ti lety .Ale GM c tomto oboru zustalo prakticky samo,takze kdyz z nejakeho duvodu chces analog tak mas v podstate jedinou sanci a to GM
Tesoro byla jedna z tech starych firem a za tu dobu si vybudovala velkou fanouskovskou zakladnu po celem svete ,kteri s analogem chodi uz od 80tych let.
Kolikrat koukam treba na US stranky o hledani a neni skoro den kdyby tam nekdo neshanel nekoho kdo mu opravi 20let stare tesoro- proste se ho nechce vzdat.
A cela tato skupina si ted nema co jineho koupit nez GM

To Namor: Procesory jsou dnes ve všem a to, že detektor nemá LCD neznamená, že tam není procík. To platí jak pro modely C.Scope tak XP atd. Všude 1 a 0. :-)

A ano, jasně že se daleko více prodávají detektory s absolutně špičkovými technologiemi. To se nedá porovnávat. Ale je tady stále určitá skupina hledačů, kteří nechtějí žádné číslicové zpracování a chtějí hezky postaru "poslouchat" co jim detektor "vypráví". Má to v sobě velký kouzlo :-)

A ještě k těm cenám...

Dnes vyjde výroba analogového detektoru podstatně dráže, než toho číslicového. Ostatně i GM už dělá dvě řady digitálu a určitě v tom budou pokračovat. Zatím co ceny číslicové technologie jdou stále dolu u analogové, kde jsou v čase daleko menší prodeje je to přesně naopak. ;-)

Zajímavé, fakt.

Tak to má můj táta :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru