Vánoční nabídka Lovcepokladu

Kategorie: Akční nabídky, novinky

Je toho opravdu hodně, skvělé detektory za skvělé ceny, spousta pinpointrů zdarma, speciální ceny na sondy atd. Letošní vánoční akce opravdu stojí za to :-)

Vánoce s Minelabem

CTX 3030 je v současnosti pravděpodobně nejlepší klasický detektor kovů na trhu. Skvělý dosah, separace a obrovská universánost z něj dělají naprostou špičku. K detektoru je v ceně vše potřebné příslušenství. Navíc ve vánoční akci také dohledávací detektor Minelab Pro Find 25 v ceně 4.390 Kč. Cena detektoru včetně příslušenství je 56.900 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Minelab CTX 3030 ve vánoční akci Lovce pokladu

E-Trac je nejlepší detektor kovů z klasické multifrekvenční řady Minelab, používající technologii FBS. Stejně jako CTX 3030 je jedním z nejhlubších a nejuniversálnějších přístrojů na trhu. Ve vánoční akci dostáváte k detektoru veškeré příslušenství a navíc také dohledávací detektor kovů Minelab Pro Find 25 v ceně 4.390 Kč. Cena detektoru je 36.500 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Minelab E-Trac

Minelab Safari Powe Set je osvědčený, profesionální multifrekvenční detektor kovů. Stejně jako tomu bylo u modelu Quattro MP i Safari se může pochlubit extrémně jednoduchou obsluhou, kterou zvládne doslova každý. Pouhých 6 položek menu je opravdová výzva pro všechny, kteří hledají velký výkon a naprosté minimum nastavování. Safari ve verzi Power Set obsahuje nabíječku, akumulátor, sluchátka Koss UR 30 a také, coby vánoční dárek, dohledávací detektor kovů Minelab Pro Find 25. Cena detektoru je 27.990 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Minelab Safari

Minelab Safari je osvědčený, profesionální multifrekvenční detektor kovů. Stejně jako tomu bylo u modelu Quattro MP i Safari se může pochlubit extrémně jednoduchou obsluhou, kterou zvládne doslova každý. Pouhých 6 položek menu je opravdová výzva pro všechny, kteří hledají velký výkon a naprosté minimum nastavování. Levnější verze Safari neobsahuje sluchátka Koss a nabíječku s nabíjecím blokem. Jako vánoční dárek najdete u detektoru pinpointer Pro Find 25 v ceně 4.390 Kč. Cena detektoru je 24.490 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Minelab Safari

X-Terra 705 je doslova legenda. Ostatně 3-frekvenční detektor kovů za 15.990 Kč vč. 21% DPH s technologií VFLEX je prostě pecka. Jeden z vůbec nejoblíbenějších detektorů můžete mít ve vánoční akci s dárkem v podobě profesionálních sluchátek Koss UR 30 v ceně 1.899 Kč.

Detektor kovů X-Terra 705

Vánoce s Noktou

Společnost Nokta pro všechny hledače letos připravila vánoční akci v podobě Pinpointru zdarma. V balení u detektorů kovů Nokta Relic, Gold Plus, Core a Gold ale najdete také navíc krytku rukojeti a kšiltovku.

Detektor kovů Nokta Relic se stal rychle po svém uvedení na trh velice oblíbeným přístrojem mezi hledači v celé Evropě. Jednoznačně lze ocenit profesionální pracovní programy, hloubku detekce a také skvělé separační vlastnosti. V ceně detektoru jsou navíc sluchátka Philips, druhá menší 15cm cívka, kryt boxu elektroniky a nyní také bohaté příslušenství z vánoční akce včetně Pinpointeru v hodnotě 3.390 Kč vč. 21% DPH.  Cena detektoru je 19.990 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Nokta Relic

Set detektoru kovů Fors Core Pro je sestava, která doslova obsahuje vše co potřebujete. Oblíbený detektor Core, který je jednodušší verzí Relicu, se 3 pracovními sondami, sluchátky atd. V rámci vánoční akce ale v setu najdete také Pointer Nokta v hodnotě 3.390 Kč vč. 21% DPH zdarma. Cena celého setu je 22.990 Kč vč. 21% DPH.

Detektro kovů Fors Core Pro

Nokta Gold Plus je detektor speciálně navržený především pro hledání přírodního zlata. Tomu je podřízené celé nastavení detektoru. V našich podmínkách se ale nejvíce osvědčil, coby skvělý detektor na ty nejdrobnější kovové cíle s velmi malou povrchovou vodivostí. Cena detektoru je 18.990 Kč vč. 21% DPH včetně všeho příslušenství a vánočního dárku v podobě dohledávačky Nokta Pointer.

Detektor kovů Nokta Fors Gold Plus

Oblíbený detektor kovů Nokta Fors Core, je jednodušší verzí Relicu. V rámci vánoční akce v setu najdete také Pointer Nokta v hodnotě 3.390 Kč vč. 21% DPH zdarma. Cena detektoru včetně příslušenství je 16.990 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Nokta Core

Detektor kovů Fors Gold je předchůdce verze Gold Plus. Tato původní verze je více universální, než verze plus a tak je minimálně v našich podmínkách oblíbenější a používá ji podstatně větší procento hledačů. K detektoru je zdarma řada příslušenství a ve vánoční akci také dohledávačka Nokta Pointer v ceně 3.390 Kč vč. 21% DPH. Cena detektoru je 16.990 Kč vč. 21% DPH.

Detektor kovů Nokta Fors Gold

The Best of do 10.000 Kč -  číslicové detektory

Nejprodávanějším číslicovým detektorem do 10.000 Kč je letos jednoznačně BH Land Ranger Pro, a to s poměrně velkým odstupem. Není se čemu divit, detektor s profesionálními pracovními programy, možností manuálního odladění půdy a 2D cívkou 28 cm je za cenu 8.960 Kč opravdu něco výjimečného. Továrna k detektoru žádnou speciální akci nepřichystala, ale v rámci vánoční akce u něho najdete oproti standartní nabídce BH Bag zdarma.

Detektor kovů Bounty Hunter Land Ranger Pro
 
I když zde ze začátku byla nedůvěra ke speciální skládací konstrukci, celá řada Go Find se v praxi velmi osvědčila. Hledače nadchly především dosahy a v tomto směru se Go Find 60 v ceně 5.990 Kč dá opravdu srovnat se vším, co je v této třídě na trhu. Najít číslicový detektor za 5.990 Kč, který by šel hlouběji, je opravdu neřešitelný problém. U detektoru najdete lopatku, sluchátka a kryt na chytrý telefon.

Detektory kovů
 
Detektor kovů Quick Draw Pro má speciální vánoční nabídku PRO PACK. Tento osvědčený detektor v rámci vánoční akce najdete v setu se sluchátky, bagem a pinpointerem. Cena detektoru v tomto setu je 7.490 Kč vč. 21% DPH.

Detektro kovů Bounty Hunter Quick Draw Pro

The Best of do 10.000 Kč – analogové detektory

Jednoznačným letošním králem je Golden Mask LP Zero 30. Je to detektor, který si hledači zvykli porovnávat v podstatě se vším, co je na trhu. A co se týče dosahu, Zero se dá porovnávat opravdu s lecčím i o několik tříd výše, což je při ceně 8.690 Kč hodně výjimečné. Továrna neudělala žádnou speciální akci a tak mimo běžného vybavení (krytek, nabíjecího bloku a nabíječky) najdete u detektoru také černé tričko Lovce pokladu.

Detektro kovů LP ZERO 30
 
Více než slušně se také začala prodávat novinka od C.Scope CS2MX, což je vlastně zlevněná předělávka původně o dost dražší CS3MX. Pokud hledáte přístroj, který by měl dokonalou odolnost v terénu, ultra rychlou reakci a skvělý dosah na drobné předměty, jako jsou Ag mince, určitě stojí více než za úvahu. Navíc detektor má nyní velmi skvělou cenu 7.990 Kč! Po doprodání zásob bude minimálně o 1.000 Kč vyšší. Továrna nepřipravila k detektoru žádnou speciální akci a tak od nás dostanete alespoň krytku sondy a také černé tričko Lovce pokladu.

Detektro kovů C.Scope CS2MX
 
Tradičním dlouholetým zástupcem této kategorie je Tesoro Silver uMAX special edition. Nejlépe se již po dlouhou dobu prodává verze s cívkou 9x8” (23x20cm). Továrna nepřipravila žádnou speciální akci, ale od nás u detektoru mimo standardní výbavy najdete také tričko LP v černé barvě. Cena detektoru je 8.990 Kč vč. 21% DPH.

Tesoro Silver u MAX

The Best of do 5.000 Kč

Kategorie dříve určená v podstatě pouze dětským detektorům, dnes již obsahuje i několik přístrojů, se kterými se může projít i dospělý hledač, aniž by se musel stydět, s čím to vlastně chodí.:-)
 
Nejprodávanějším zástupcem této kategorie v letošním roce byl Go Find 40. Tento trochu očesaný klon Go Find 60 si řadu hledačů opravdu získal. Hlavním tahákem je tady jednoznačně cena 4.990 Kč a mi Vám k ní ve vánoční akci přidáme ještě lupu s podsvícením a 20tinásobným zvětšením v hodnotě 174 Kč.

detektor kovu
 
Druhým povedeným detektorem je Lone Star Pro od BH. I když je tento detektor vybaven poměrně skromně a využívá “pouze” 20 cm koncentrickou cívku, není to do začátku vůbec špatný přístroj. Zvláště, když přihlédneme k ceně 4.890 Kč vč. 21% DPH. K detektoru je standardně krytka proti dešti, ale mi Vám v rámci vánoční akce přidáme ještě lupu s podsvícením a 20tinásobným zvětšením v hodnotě 174 Kč od společnosti Leuchtturm.

Detektro kovů Lone Star pro
 
Bohužel žádný analogový detektor se cenou do 5.000 Kč nevejde a nejlevnější přístroj, který už má smysl v této nejnižší kategorii je CS1MX za 5.990 Kč. I to je přitom tato cena akční a po novém roce bude bohužel vyšší. K detektoru dostanete v rámci vánoční akce speciální tričko C.Scope.

Detektro kovů C.Scope CS1MXi

Posuňte hledání se svým Minelabem o kousek dál

Sondy Coiltek

V rámci vánoční akce proběhne také slevová akce na všechny cívky Coiltek. To je jediný certifikovaný výrobce, který spolupracuje přímo s výrobcem.

Sonda 10x5 pro CTX 303010x5” 2D Eliptická pro Minelab CTX 3030 – doplňková cívka pro detektor kovů Minelab CTX 3030. Sonda je určená pro co nejlepší separaci v hodně železem zamořených lokalitách, při uchování co nejlepších hloubkových vlastností na nejmenší a středně velké předměty. Standardní cena cívky je 9.950 Kč, akční vánoční cena je 8.457 Kč vč. 21% DPH (pozor počet kusů je omezený!).
 

10x5” 2D Eliptická pro Minelab E-Trac - doplňková cívka pro detektor kovů Minelab E-Trac. Sonda je určená pro co nejlepší separaci v hodně železem zamořených lokalitách, při uchování co nejlepších hloubkových vlastností na nejmenší a středně velké předměty. Standardní cena cívky je 5.490 Kč, akční vánoční cena je 4.666 Kč vč. 21% DPH (pozor, počet kusů je omezený!).


15” 2D (37 cm) Treasureseeker pro Minelab E-Trac – hloubková doplňková cívka pro detektor kovů Minelab E-Trac, Explorer, Safari a Quattro MP. Sonda je určená pro maximalizaci dosahu a to i v těch nejhorších půdních podmínkách. Standardní cena cívky je 5.950 Kč, akční vánoční cena je 4.917 Kč vč. 21% DPH (pozor, počet kusů je omezený!).


15” 2D (37 cm) WOT pro Minelab X-Terra 18,75 kHz – hloubková doplňková cívka pro detektor kovů Minelab X-Terra 705,505,305, 70 a 50. Sonda je určená pro maximalizaci dosahu. Pracovní frekvence 18,75 kHz a konstrukce sondy zaručuje že cívka nepřichází o citlivost ani na ty nejdrobnější předměty a to i Standartní cena cívky je 6749 Kč, akční vánoční cena je 5399 Kč s DPH (pozor, počet kusů je omezený!)

Sonda Coiltek Platypus 30x20 cm pro FBS -  sonda má jedinečný design, je zcela vodotěsná a vydrží i značné nárazy. Platypus je určen pro všechny hledače, kteří řeší co nejlepší separační vlastnosti při maximálním dosahu. Z pro nás nepochopitelného důvodu Coiltek ukončil výrobu této cívky, což je obrovská škoda. Skladem jsou tak poslední 3 kusy. Standardní cena cívky je 5.499 Kč, akční vánoční cena je 4.674 Kč vč. 21% DPH (pozor, počet kusů je omezený!).

Sonda pro detektory kovů GPXHloubková sonda Coiltek 100x50 cm pro řadu GPX - Sonda určená pro extrémní dosahy, ignorující nejdrobnější předměty s váhou cca do 1g. Sonda používá antiinterferenční technologii a původně byla vyrobena pro oblasti solných jezer v západní Austrálii. V současnosti se používá s úspěchem v řadě dalších zemí. Cívka je plně ponorná a lze s ní tak pracovat v jakémkoli terénu a v jakémkoli počasí. Standardní cena cívky je 32.999 Kč, akční vánoční cena je 26.399 Kč vč. 21% DPH (pozor, počet kusů je omezený!).

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

tak ted už jen vybrat,ale co?

Kdybych začínal dnes,jednoznačně CS1MX,teda za mě :-)

Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu LP za SUPER vánoční nadílku a zároveň popřát do nového roku mnoho dalších spokojených zákazníků. ;-)
Děkuji.

Pre mna Nokta fors core,popripade Nokta force relic.

To jezevec: až udělá nějakou akci Fisher, tak ji sem rád dáme.
To Srstka: děkujeme :) Tobě a tvojí rodině také vše nej :)

Co takhle vánoční slevu na Sonda Mars MD Goliaf a nebo Sonda MARS MD Tiger ? Neplánuješ něco ?? dík ;-) ;-) ;-)

Ne, letos už nebude nic jiného :) Sorry :)

Co jste si vybrali?

To tpalo: vybral jsem si ctx, ale vzhledem k tomu ze kasu u nas drzi zena a co najdu nikdy neprodam jsem bez prostredku na koupi noveho stroje. A jak to tak vypada jeste dlouho mi bude muset delat spolecnost safari. Ale akce super.

wolken - napodobne :-D :-D

ta moja drzi tiez kasu... som rad, ze mi da 1x za tyzden na pivo :-/ :-/

ale odkladam si bokom co mozem,aby mi neutrhla hlavu

o:-) o:-) o:-)

mne by stacil X-Terra 705 8-)

Akce super .. ale sondy na Noktu relic.... :-( :-( :-(

To Dzurny: budou až po novém roce, na druhou stranu by v 1Q měla být také Ultimatka od Detechu, což by bylo opravdu super :)

tak právě jsem si udělal vánoce,core jede ke mě domů,dík Elmara za doporčení,snad si padnem do oka
8-)

jj :-) je hodně dobrý detektor, ať se s ním daří :)

Super... pokud bude Ultimatka ...bude jenom dobře 8-)..... Až budete dělat test prosím..prosím na menší AG.. Soc kačeny :-/ :-/ Leoše trojku atd,. :-) Jinak dík za super echo...

Dobře :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru