Brno a okolí

Ahoj všem...najde se někdo na mrcas kolem Brna a okolí?případně můj meil je kukys@atlas.cz.......Lukáš

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil speedy 10.6.2010 20:42

Já bych tak daleko nejel, ale když voni nám sem, tak co s tím. Voplatíme jim to. Urááááá

jj. To beru.

Pokud bych neměl cestu tak bych tam zkusil pípnout, ale bohužel mám kolem tolik ale tolik míst, že ještě několik let budu lítat tady kolem mého milovaného Brna ;-)

Hele tak to bys nemohl bydlet tam kde já :-) Bydlím na hranicích Slavkovského bojiště a pomali vždy když jedu do práce vidím nějakého pípače :-) A o víkendech se koukám jen na cestu :-) Po polích jich chodí totiž šílený kvanta :-P

Dělám machra, ale nikam takhle daleko nejedu. Línej jsem jak prase. Pudu zase do Medlánek. ;-)

metkyks: já bydlím pod santonem a vršek je poslední dobou tak rozrytej že mě to pomalu začíná s..t. Na podzim jsem tam byl se psem na prochandě a byl tam taťka s dvouma klukama 12a 15, chvílu jsem je sledoval a když po sobě nezahrnuli asi 3 díru tak jsem se neudržel a šel si popovídat, vypadlo z nich že to mají nový a že o tom prd ví, tak jsem jim poradil jak se mají chovat, jak hledat , kde si co přečíst, no nakonec z toho bylo celkem příjemný odpoledne s pocitem dobře odvedené práce, ale někdy narazíš opravdu na blbce o:-) No mím směrem ty pole nikdo moc nechodí

Já si taky myslím, že v mnoha případech je to neznalostí. Někdo to chce jen zkusit a nechce se mu pročítat spousty věcí, kde by se potřebné info dozvěděl, nebo se zeptat. Ale bohužel takového člověka pak vidí pár nehledačů a konečnej názor je na světě. :-/

jo jo bohužel takový věci se stávají . Je to nemilé ale kazí takto nám koníček. Taky jsem se byl podívat na pár hradištích bez detektoru a nebo z vypnutým strojem a děr tam bylo požehnaně. To že chodí po Santoně už je docela za hranicí slušnosti. Přeci jen na pietní místa by se nemělo vůbec chodit :-(
Ano ano je to neznalostí a kapkou drzosti. Zahrabávat díry je snad povinost všech ;-)

no ono to asi nebude přímo pietní místo ,ale i tak je to přírodní rezervace, ale někdy je celkem problém určit hranice kde se třeba kolem hradišť pohybovat, jedno tu takový máme a kdybych na to nenarazil ve spojitosti s hradem tak to tam prošmejdím a ani trochu se nebudu stydět :-/

Santon co jsem četl je jako jedno z míst brané jako pitení. Ale to je právě ono není to jen pietní místo ale je to jak místo Slavkovského bojiště tak i Přírodní památka 8-) Jinak Slavkovské bojiště jsem navštívil jen párkrát a musím říct, že je teda fest prochozené. Jelikož se teď snažím spolupracovat s archeology, nějaké místa jsou pro mne zapovězena. ;-) ;-)

matkyks: tak až se někde potkáme rád se přiučím, člověk těch vědomostí nemá nikdy dost, už aby se dalo někam jít :,-(

jo na Bilým potoku kousek za Bitýškou mám chatku no spíš boudu, mohli by jsme tam udělat nějaký prodloužený víkend s pořádným lovem, bylo tam dost mlýnů a cest , ale to asi až se oteplí, nemuselo by to být špatný, co vy na to 8-)

Žeby Vlkov?

je to mezi bitýškou šmelcovnou

Kamoš má pozemek na parádním místě u Pasohlávek tam můžem prý taky někdy udělat nějakou tu víkendovou hledací párty :-)
Jdu zítra tak uvidíme jestli to půjde :-)

Já se dostanu až o víkendu. Chodím z práce až skoro za tmy. Přeju pěkný nálezy,

no a konečně začínáme trochu plánovat, myslím že by nějaký výjezdy mohli dopadnout

Hele tohle mi dost lidí vyčítá že se družím a že něco plánuju :-) Ale já kurňa fakt nerad chodím sám. Rád si prohlídnu nálezy od kamošů a mám rád když je nějaká prdel ;-)

Kdo chce tak si mě najdite na Facebooku - Tomáš Merta takovej osel :-) tam je komunikace rychlejší

no já nemám facebook, moc mě to nebere, jsem stará škola :-D

NO to děláš chybu. Já ho taky moc nemusel,ale pro komuniakci s přáteli je to nejlepší :-P

I hospoda je pro takovou komunikaci dobrá. Fakt. Mám zkušenost. :-P :-D

jj čas od času se někde sejít popit a pokecat o tom co máme rádi je parádní :-)

Metkys: Už jsem ti napsal na facebook. Nevím zda zpráva dorazila. Rád se zúčastním společné hledačky a poznám nové lidi.

Ahoj jo jo už jsem si tě přidal :-) :-D

hmmmm tak jsem se pokusil přihlásit na fejsbuk a napsalo mě to že moje @adresa byla zakázána :-/

to nevadí :-) máš ještě několik pokusů :-) ;-)

Když to uděláš třikrát blbě u bankomatu, tak ti to sežere kartu. Co ti to sežere na FB ? :-P

Akorád ti to zkrátí život o pár hodin jak budeš steklej :-P ´Pokusů je asi rozhodně víc než s tou kartou :-)

tak co už jste někdo, někam vyzrazil, já valím v sobotu, ale bude to spíš o testování s novým detíkem, než nějaký pořádný hledání, tak uvidíme :-D

Taky mám v plánu testování sem s Brna-západ jestli budeš chtít tak se přidej. ;-)

jackart : proč ne , ale chce to spíš nějakou louku a ne pole, možná les, louka by asi byla lepší

Písni mě na mail jufr11@seznam.cz ;-)

Hele tak napište kam máte v plánu vyjet. Má být pěkně.. Taky někam chci.. Když tak i na davidkincl@seznam.cz.

Vzhledem k tomu že du dneska bumbat tak bych to tak nějak nehrotil.Caa.11hod. obora Holedná tj.mezi Kohoutkama a Bastrem.

Máš s tím místem nějakou zkušenost ? co se nálezů, nebo případných problémů týče ?

Absolutně bez problémů.II WW borčus špagáty ap.kolečka klasika občas Agčko od FJ po středověk.

to zní zajímavě. Asi to zkusím ;-)

Takže kdo se přidá tak v 11hod.+- 10min.na zastávce Kohoutovice Hájenka bus.č.50 52 ;-)

pokud se nestane nic mimořádnýho, tak tam budu. na zastávce. autem. :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru