olomoucko, přerovsko, prostějovsko a okolí

zdarec nesel by nekdo na spolecne hledani z okoli olomouce

v kategorii Skupiny a společná hledání, založil komar85 6.11.2010 12:42

Ukázat,Ukázat!!! :-D :-D :-D

ukazu, ukazu, az pujdem zahledat tak neco vyberu a vezmu

ahoj všeci hledačka byla dobra nalezu trochu meně priste bych zajel na tu stranu jak poprve

Dobrou lokalitu jsem vybral co? :-D
Jestli bude volno jedu taky !!!

AHOJ Pyrdo, už jsem ti psal k tvému příspěvku do secretu. Zase se neuvidíme, celý tento víkend dělám. Škoda.

asi jo zajedem tam sice to tam nebyla zadna slava uz je to tam pekne vymeteny ale nalezu bylo trochu vic

Máš pravdu,už to tam stojí za prd :-/

zas tak hrozny to neni jeste neco se da najit ale malo a co rikate vyhovuje vam vic nedele, nebo sobota

kurry tak treba vyres presny misto lovu, kde se ti to libi a rozesli to na maily casu dost

memyslel jsem presně tam jak minule ale na tu stranu někde

sak ja tak vybirej ted jsi na rade ty priste dalsi z nas, vyber kde chces ;-)

nebo někdo najdete jinej flek,pyrdo ty ses osvěčil

Já vám to "rozseknu" : zem bude zmrzlá na beton a vy nikam nepůjdete ! :-D

Já vám to "rozseknu" : zem bude zmrzlá na beton a vy nikam nepůjdete ! :-D

neprehanisto s tim rozsekavanim :-D :-D :-D

proto by mohl vybrat pyrda na jeho flekach se moc nekope to je spiš o prochazce ale pocasi objednat umí :-D :-D

zas takovi to nebylo neco se naslo, vic nez kdyz jsem vybiral ja ale taky ne buhvi co, ale to pocasi to bylo :-), takovi bude az pristi rok, uz to mam at lokalitu vybere kdokoliv z nas to je sumak ale jedine pyrda muze promluvit z bohem RA a objednat pocasi :-P :-D

Tak nevím na co mám reagovat dřív o:-).Mě vyhovuje víc neděle,v sobotu asi makám-ještě nevím přesně :-/,dál,nemám rád Lonera když něco seká 8-),pokud chce Kurry tam na tu stranu tak bych jel ještě kousek dál směrem k Tovačovu,věděl bych o jednom místě,ale nevím v jakém stavu bude pole,ale je to celkem rozlelé a určitě nějaký pole bude schůdný ;-),protože jsem nějaku dobu rybařil a jsem kámoš se Sv.Petrem který dělá i do počasí tak domluvím rozumné teploty a větry aby šlo to hledání bez problémů :-D,ještě k Lonerovi-škoda,že tě zase nepoznám :,-(

Zdarec můžu v sobotu i v neděli ;-)

ja mam volnou nedeli v sobotu nemuzu tak poreste misto asi to nechame na tobe pyrdo

Já už jsem Vám svůj tip dal.

ja o vikendu jdu sice do lesa ale na dřevo, dejte vědět kam jedete když skončime dřiv tak za vama dorazim :-( :-( :-(

sak dobrej tip tak se sejdem tam jak poprve a od tama nekam vyrazime ;-)

Řeším problém,su bez auta,byl by někdo ochotný mě vyzvednout buď v Přerově nebo někde kam dojedu busem pokud v nedělu něco bude jezdit?Benál samozřejmě hradím

ja te vezmu lado benzin dame na pul

OK tel:605069680 jenom mě prozvoň já Ti zavolám a domluvíme místo a čas.Dík za ochotu.Čus ;-) :-)

Takže sraz v neděli v 8.00 v Dubu na stejným místě ???

sraz v nedeli v osum dame, pyrdo byl sem ted na poli a totalni marast neda se tam hledat, tak asi les nebo doufat ze to zvrchu zmrzne :-/

...ahoj...nezúčastním se poněvadž jsem mimo olomouc :-( tak snad příště

Tak kluci přeji Vám zítra úspěšný den a držím palce ;-),Akorát je mi líto Pyrdu ,protože nebude žádný stříbrňáček :-D :-P

Přidávám se k nornikovi, ať se vám daří. My dva zase budeme chybět, kompletní sestava asi až příští rok. :,-(

tak co jak to šlo rano pěkna kosa co

Zas tak hrozný to nebylo ;-)

zadařilose nejakej pěknej nales

neco jsme nasli, zadna slava ale jinak dobry, tak doufam ze nam tady to forum nezamrzne jak puda venku a najare to hano poradne vyluxujem ;-)

to jo už aby ta zkurvena zima skončila,kdyby se mezi svatkama oteplilo tak mužeme vyrazit

Myslíš svátky v červenci ??? :-P

jj Pyrdo tak v červenci jdu taky. :-D ;-) Nahoď kdy a kde je sraz stačí čas a GPS :-D :-D :-D

jj Pyrdo tak v červenci jdu taky. :-D ;-) Nahoď kdy a kde je sraz stačí čas a GPS :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky