Depůtek

Kategorie: Nálezy a záchranné výzkumy v ČR a SR

Pokud si uděláte čas, v Rakovníku bude dnešním dnem zahájená zajímavá výstava. V rámci ní se mužete podívat i na tento depůtek od Wladyslava.


Je čtvrtek.Už přes měsíc zápasím s nějakou podivnou chorobou co za našich mladých let nebývala.Ráno abych ušetřil trochu kredit prozvoním kolegu z opačné strany naší země.Blíží se ty velikonoce a já pojedu tedy snad opět za příbuzenstvem tím směrem tak bych rád zase něco podnikl v jeho hvozdech. Kolega se neozývá tak se zase ukládám k marodění. Kolem šesté večer asi kolega kouknul na telefon a volá. Kecáme o starých časech a samo nejvíc o hledaní.

Po půl hodině rozhovoru pokládám ten komunikační krám, který jak jsem zjistil mě právě přivodil tu správnou hledačskou depku..Sedím na posteli a kuju plán jak nenápadně zdrhnout aspoň na hoďku než se setmí.Děti ok jsou zavřený u sebe mladej na uších sluchátka a stejně mě poslední dobou ignoruje. Ten to ani nepostřehne že jsem se vytratil a stejně by mě nepráskl. Malá už si asi potřetí balí tašku do školy což teda nepobírám, když jde do školy až v září.Takže pohoda. Má "drahá polovička" dělá asi mládeži večeři tak vklouznu do dílny hodím na sebe hadry a ouha. Detík tu není. No jasně je ve špajzu v kuchyni. Při příchodu do kuchyně stačil jeden pohled a měl jsem jasno. Víš že ti doktor zakázal to a to a monolog končí slovy “no že se ještě rozčiluji po dvaceti letech s tebou“což v překladu určitě znamená - tak běž.

Zkontroluji výbavu a ouha v tureckým malým příteli chybí baterie. No nevadí mám nápad a malá si stejně nevšimne dřív než půjde spát že její panenka je tichá nebrečí a tak celkově je nefunkční. A už jsem v autě a nastává to známé kam. Naštěstí mám kolem domu lágry všechny tak do 10 kiláků takže jenom vyřešit na kterým jsem dlouho nebyl. Vyhrál ten na Sračce. Ošklivé oslovení ale má svůj důvod.Je to lágřík u silničního odpočívadla bez toalety.Myslí že to na vysvětlenou stačí. A co lidě nevypustí z ůtrob to vypustí z kufrů jejich aut. Vystoupím a koukám po zimě se některé produkty asi rozpustili ale igelitek s podivným obsahem stále mnoho.Vyndavám svého francouzského přítele potom tureckého menšího a po překonaní bordelu po asi 3 metrech zapínám. První ton je jasný s francouzským přítelem chodím už jedenáctou sezonu i tak z radosti, že jsem zdrhl docela v pohodě si rád toho tokáče vykopnu. Ani tentokrát se přítel nezmýlil. Po chvíli další jeden. Třetí tón je docela krasavec střeďáček to bude tokarev bez kule. Kopnu a..nic tón stále kopnu víc a nic.Vyndám malého a ten v díře pípá jak pominutý.

Přichází na řadu přítel číslo tři kartáček colgate což není můj vynález, abych se nechlubil cizím peřím, ale odkouknul jsem to od kolegy z Berlína se zbroušenou špičkou což je mimochodem super pomocník.Uvolním s ním břeh v díře kde to nejvíc pípá no a už se to začalo valit. Koukám na to v dírce a nic mě to neříká . Aha brýle nemám!! Nasazuji brýle je fakt že bez nich to bylo lepší....Vypadlo mě totiž jedno sklíčko tak ho najdu a strčím zpátky...Výhoda těchto brýli za 40 ká u rákosky. No hurá už je vidím na první záběr jich vypadlo devět .No dál už to popisovat nebudu je to nuda (O: tahat ty prcky nakonec asi 23 kousků některé jsou totiž slepené.

Sednu si zapálím si nálezovku vytočím archeologa od nás udělám pár rozmázlých fotek z terénu a v duchu si říkám, proč to nebyly macatý /čti 5 marky/ macatých depůtků po Ivanech z lágru mám už vícero, ale rozhodně nikdy 23 macatých v jedné díře. Vracím se domu. Ve dveřích ženě říkám měl jsem štěstí, a jelikož jsem ženě před odchodem řekl, že jedu pro článek z T34 pro kamaráda z moravy (blbá výmluva co) odpověd je nech to v chodbě vůbec mě to netahej dovnitř. Dcerka na mě taky kouká jako na zločince asi zjistila že nefunkčnost panenky není jen chyba v metrixu a mladej mě ignoruje stále stejně. No a...dneska mě fakt nic a nikdo nenasere...Trochu jsem se rozepsal až sám nad sebou žasnu a pokud jste to dočetli až sem tak se to dalo asi i číst.


 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Luxusní , máš štěstí že tě tam netrefilo :-D :-D

Zajimavy pribeh 8-)

Pobavilo.Gratuluju ;-) :-D

Pěkný dalo se to číst tak jsem se nějak chvilku i v tobě vyděl....
Samosebou gratulka. :-) ;-)

Jo někdo vydí a někdo vidí :-D :-D

Příjemný čtení a pecka nález ;-)

Parádní čtení :)
Taky by mě zajímalo kde tu byl nějakej rusolágr jestli tady nějakej byl..

...krásně napsáno sežral jsem to na jeden nádech...samo megagratulace kolego... ;-)

Krásně se to četlo a také to pobavilo. Gratulace veliká ;-)

Parádnï příspěvek,gratuluji,povedlo se ;-) ;-)

SUPER ;-)

:-O :-O :-O - zaspal som??? pěkný psaní i nález!!!!
- pane velkej, krásná práce!!!!

pěkné 8-)

Pěkný počtení...A krásnej kop.GRT. A vrátil jsi holce ty baterky..? :-)

pěknej depůteček a i to počteníčko ... nerad čtu delší články ale tady to šlo tak nějak samo... ;-)

Paráda :-)

Krása a gratulace ;-)

Parades, není ten kolega z Berlína " Deep Diger Dan"?

Super článek!

Nečistilo to náhodou muzeum v Roztokách u Prahy ?

To je na tom hledání pěkné ...nikdy nevíš kde se co najde a hlavně na místech kde by se to nejmíň čekalo.Pěkný :-)

Moc pěkný čtení! :-)

Super gratuluji. :-O :-) :-)

:-) super

peckózní ;-) ;-) ;-) ;-)

Super-Zhořelec - město (1400–1600) – Peníz města Zhořelec (č. 2907) ;-)

...dobrá práca, vážený kolego...pozerám, že rakovnícke múzeum - som tam niekde, v okolí, kedysi slúžil ZVS... :-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru