Již tradiční předváděcí akce detektorů na Jižní Moravě

Kategorie: Pozvánky

Jako loni i letos nám byl pro předváděcí akci zapůjčen soukromý pozemek u obce Sedlec, mezi Břeclaví a Mikulovem. Akce je naplánovaná na 15.4.2011 a sraz je v 10:00 hodin před místní pálenicí na okraji obce.

Hlavní část předváděčky se bude týkat hlavně nových sond od společnosti Detech s označením S.E.F. Jde o to ukázat jak tyto sondy dokážou, u jednotlivých typů detektorů, zvednout dosah na cíl a celkové pokrytí prohledávané plochy.  Pokud si ji budete chtít vyzkoušet na svém detektoru, napište mi o jaký typ jde, abych měl ten konkrétní typ pro Vás s sebou.

Samozřejmě bude pro případné zájemce ukázka detektorů od firmy Tesoro, C.Scope, Garrett a Golden Mask. Pokud budete chtít vidět konkrétní typ detektoru z nabídky Lovce pokladu v akci, stačí dát vědět emailem nebo zavolat a určitě ho vezmu s sebou. Nejpoužívanější typy detektorů budu mít s sebou určitě.


Vaše dotazy a vůbec vše co budete potřebovat ohledně této akce pište na email libmus1@seznam.cz  a nebo volejte na číslo 724 577 225.

Pamatujte - Jednou vidět je více než stokrát slyšet.

Hledání Zdar.

 

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

To datum a i hodina mě mate,protože 99% je nás v Brandlíně. o:-)

Každopádně s kamarádem přijedeme....:)

Datum je v pořádku.Provede se to jak je napsáno ;-) ;-)

Škoda že mi trčí z nohy 4 šrouby jinak bych se přijel mrknout páč budu potřebovat novej detik na podzimní procházky. ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru