Konečně film - Stará garda

Kategorie: Expedice

Venku je zase hnusně, mince už jsou zařazené v šuplíku a najednou jsem si vzpomněl, že se nemá slibovat ale konat. Před časem jsem napsal do Lovců pár článků o výletě na ostrov Peleliu, kde se válí celý kus japonsko americké historie druhé světny. A s ní také letadla, lodě a spoustu vojenského harampádí.

http://www.lovecpokladu.cz/home/palau-peleliu-stara-garda-part-1-5869
http://www.lovecpokladu.cz/home/tanky-a-dela-na-peleliu-part-2-5880
http://www.lovecpokladu.cz/home/letadla-a-lode-na-peleliu-part-3-zaver-5892

V místě kde za celý den nepotkáte nikoho jiného než kámoše, který tam byl se mnou. Válí se to všechno v Pacifiku na ostrově Peleliu. Vody kolem ostrova jsou rájem potápění. Měl jsem sebou hledačku a také podvodní kameru. A tak jsem konečně upravil video nejenom pro potápěče ale také pro ty co se zajímají o tuto neuvěřitelnou historii , kterou jsme hltali z pera Miloše Hubáčka.

Tak tady je film ,,Stará garda,,Přeju všem v novém roce zdraví, spokojenost a super nálezy

Tomislav

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Super dovolená nádhera obzvlášť v tomto počasí ;-)

Je to nádhera, škoda jenom že jste tam kluci neměli trochu ostřejší klacky :-)

Nádhera , dobré video ;-)

Tam bych jel tak na 2 měsíce... Pěkný!

Nádhera! Závidím a přeji. Jak jsem tam koukal, tak na tyhle militarie by to chtělo autojeřáb. Co nějaké drobnější suvenýry? :-)

Co vím od Toma tak se nesmí odvést ani patrona. Vše musí zůstat na ostrově :)

nedávej si ji do kapsy ke koulím, to by jsi nemusel být doma už poptávanej :-D :-D dobrá rada od kamaráda vždy potěší :-D :-D

Do mist kde si nejsme jisty jezdim s cs 1 a ta dohledavacka je pry vodotesna do 10 m V pristavu je velka cedule ze odvezt z ostrova cokoliv stoji strasny prachy. Ono je stejne nejhezci jak to delaji lidi co se tam dostanou ze nechavaji nalezy u hrobu a pod vodou na hornich palubach vraku. Alespon si to muze clovek poradne prohlidnout jako v muzeu. Zkousel jsem to i dal v pralese od vody ale to je o usta kazdou chvilku jsem narazil na nejakou kovovou mrchu a ja se toho bojim. Na plazi treba lezi torpeda a pochybuju ze jim nekdo odmontoval detonator. Osobni veci jako psi znamky a pod. jsou k pomeru k munici 10000 ku 1 na to jsme nemelii nervy !

Ale máte krásné vzpomínky a video je parádní ;-)

Tak si představuji dovolenou, skvělé,mate na co vzpomínat. Hezke video.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru