Odhalení pamětního kříže - finišujeme

Kategorie: Vzpomínkové akce

Zdravím kolegové a kolegyně. Tak se dostáváme do závěrečné části příprav k odhalení pamětního kříže bitvy u Žďáru. Sice nás ještě čeká pár drobných úprav, ale datum se kvapem blíží. Včera odpoledne přivezl Pavel hotovou desku informační tabule a tak jsme hned museli vyzkoušet jak to bude vypadat komplet. Dobroděj ji dnes nebo zítra nainstaluje a tak by mělo být hotovo. Je domluveno i vysvěcení kříže přímo při jeho odhalení.
Mějte se všichni moc fajn a samé pěkné signály.

VOSA64

Střítež

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Ten hrad vzadu na té perokresbě je dobrý orientační bod :-) ;-)

Zdar, vypadá to moc pěkně. Ještě že se mezi námi najde pár takových nadšenců jako jste vy. Ti vojáci si aspoň tu vzpomínku určitě zaslouží. Tak ať vám to zítra všechno vyjde!!! ;-)

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_Zvole U nás máme taky takový místo, jen ta bitva byla cca. o 300 let dřív. No nic aspoň jste nám dali inspiraci. :-) ;-)

Kluci přeju bohatou účast! Trochu nám marodí děcka, zase nějaký moribundus a tak se tam bohužel nedostanu. Ať Vám vyjde počasí :)

Díky chlapi, snad všechno klapne včetně počasí ....

Já to dnes dodělal.Teď už jen Ivo doladí na zítra řeč.

kurňa..... to abych si otevřel láhev nějaký kořaličky, abych byl dost výmluvnej ...... jen nevím jak bych se tam s Alfíkem ráno dopravil ...... jééé. teď jsem si vzpoměl, vždyť já kořalku nepiju :-P :-P :-P

Držim palce, rád bych za vámi zítra dorazil, ale bohužel, rodina to vidí jinak:-) tak aspoň díky za snahu a za to, že se v té naší kotlině něco takovýho děje.

Paráda. Je dobře, že podobných aktivit stále přibývá ze soukromého sektoru i bez pomoci různých "tunelgrantů". Vznikají často i spolky, jako ten náš z výběžku: http://www.vyslouzilci.cz - vznikl v režii podobně smýšlejících kluků, jako jste vy. Klidně můžete taky založit spolek, vše jde potom mnohem snáze, dokonce i na úřadech se to vše řeší za spolek rychleji, lépe. Držím palce, tohle je fajn!

Tabule vypadá užasně. Dobrá práce, palec hore.

Ivo, blahopřeji a chválím. Velmi záslužná a skvělá práce. Přeji hodně účastníků a krásné počasí na otevření vzpomínkové akce.

na fb už máte pěkné fotky

Díky kluci .... akce se docela vydařila a článek na LP jsem už poslal

GM4PRO .... taky nad něčím takovým uvažujeme. hlavně když jsem na akci zaslechl, že město Trutnov chtělo uspořádat něco podobného, ale ve větším měřítku ....... ale když za nimi dobroděj chodil, tak s tím nechtěl nikdo nic mít ...... udělali jsme sice první krok, ale stejně si myslím že od nikoho nahoře pomoc čekat nemůžeme a co si neuděláme sami, to nebude ...... ještě by bylo jedno řešení, kontaktovat někoho v německu, tam by o to projevili určitě větší zájem .... no uvidíme ...

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru