První na LP

Kategorie: Nálezy a záchranné výzkumy v ČR a SR , Odevzdané archeologické nálezy na LP

Z mé strany jsem o hledání pomocí detektoru kovů začal přemýšlet ve chvíli když jsem při procházce se svým pejskem nalezl na poli v okolí Kladna bronzovou sekerku kterou jsem bez sebemenšího zaváhání věnoval Sládečkovu vlastivědnému muzeu v Kladně s uvedením místa a způsobu nálezu.

Když jsem ještě blíže nespecifikovatelný předmět zvedl ze země a pochopil že jde nejspíš o hodně starý předmět ,který přede mnou naposledy držel v rukou někdo před pár tisíci lety , projelo mnou něco co se nedá blíže popsat . Od té doby jsem majitelem detektoru kovů a už jsem nic tak nádherného nenašel , ale při každém pípnutí jsem v očekávání copak asi ze země vyndám .

Všem přeji mnoho krásných a nejspíš i vzrušujících nálezů .

 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Tak to já také tak cítím při každém píp píp píp píp poklad :-D a ejhle ona zadka od Píva :,-( a nebo známka deváteho vojáka v řadě :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Tak nějak podobně to prožíváme asi všichni.Dnes si vážím každého vypovídajícího kousku.Když jsem našel pušku M88 a k tomu se propátral až k majiteli, který samo nežije, byl jsem naprosto spokojen.Na opačném pólu je zklamání i to znám.Barva má jistě své kouzlo a přeji ti další kousek. ;-)

Jo na Kladně jsou nálezy,a hledaču též jako psu ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru