První týden soutěže

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Výběr je od adminů a tak to neznamená, že žádný jiný nález nemá nárok. Nezapomeňte tak hlasovat u nálezů, které se povedly. Pořadí fotek neznamená, že by se nám něco líbilo více nebo méně, prostě takto šli za sebou.:-)

Záhadný kufr

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/zahadny-kufr-104184/

Zdobený přeslen

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/zdobeny-preslen-104163/

Část opasku

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/cast-opasku-kelti-104079/

Odhad vzdálenosti

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/dnesni-odhadce-vzdalenosti-104076/

Zlacený

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/tento-je-zlaceny-104054/

Pečetítko

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/pecetitko-1-103910/

Náramek

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/muj-nej-nej-nalez-103841/

Depot brakteatů

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/depot-strednich-brakteatu-103826/

Jezdec

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/jezdec-103777/

IDčka

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/kdyz-se-zadari-103501/

Legionář

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/legionarsky-odznak-103494/


Depot

Jednoznačně největší “pecka” by byl tento bronzový depot. Bohužel byl již vložený před začátkem soutěže. I když se jedná o nádherný nález a skvělý přístup nálezce, nemůže se soutěže zúčastnit.

http://www.lovecpokladu.cz/artefakty/nalez/bronzovy-poklad-104149/

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Tohle bude asi těžký rozhodování :-) ;-)

K tomu bronzovýmu depotu.Tady by byla dobrá cena útěchy,

delta: přečti si podmínky :). Bronzový depot je bohužel časově pryč. I nám je to líto, ale nejde proto měnit pravidla.
ak68: možná něco vymyslíme.
aurumann: ještě je moře času, tudíž kdo ví co ještě přijde .)

Taky jsem se v tom nějak ztratil :-D

Velká škoda že bronzovej depot není soutěžní. Pro mě jasnej vítěz.

Delta- za sebe musím napsat že jsem to pochopil stejně jako ty , budu muset víc číst mezy řádky.

Super nálezy , bode to o prsa ;-)

bronz depot škoda ho jinak za mně jasný vítěz :-) :-) :-) :-)

To Delta. Možná je klíčová poslední věta v pravidlech Pravidla:
Vložte nalezený a odevzdaný předmět na Lovce historie v období od neděle 20.3.2016 do 31.5.2016. Dvacet nejlépe hodnocených předmětů se pak dostane do týdenního finále na hlavní stránce LP, kde přímo pod článkem budou moci všichni hledači, navštěvující stránky LP hlasovat. Podmínkou účasti v soutěži je, aby pokud by o nález byl zájem ze strany odborníků mohlo dojít k jeho předání.:-) .Takže zůčastnit se lze,ale je nutno počítat s tím ,že pokud o nález bude zájem tak se odevzdá. ;-) Jinak jsem to pochopil jak ty ;-)

Nevím co by mohlo být nejvíc než od Veny75.Samozřejmě stát se může hodně ale je mi docela líto že on je venku.Já bych mu dal alespoň Noktu Pointer NEW jako takové poděkování za odevzdání.Proč?Protože věřím že spousta mávačů by to neodevzdalo (můj názor). ;-)V každém případě přeji opakované nálezy a klidně i lepší...jestli je to vůbec možné. 8-) :-P

No je to tak ;-)

Aby to bylo uplně jasné. U předmětů, které se dostanou do finále musí být možnost aby se dostali k odborníkům a byly i odevzdané. ;-)

Takže i munice??? Je odevzdána a dostane se k odborníkovi :-D :-D

Díky všem za podporu ale toleruji pravidla :-)

Tak a ted doufam ma jasno i tech par rejpalu co jsem tu zaznamenal. ;-) :-)

Podle mne je tohle uplna blbost.hledame snad vsichni pro radost a ne ze z toho muzem neco vytriskat :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

bobes666:Máš pravdu že většina z nás hledá pro radost, a jestli se nějakýmu archeologovi náš nález líbí a považuje ho za důležitý, nevidím problém s ním spolupracovat. A to, jestli za možnost spolupráce je nějaká odměna, to bych nechal na Lovci pokladů a jsem mu za to vděčný, ale rozhodně si nemyslím, že by to byla blbost...

dost dobrej depot brakteatů asi ten bude první :-)

Jen drobnost k tomu bronzovýmu depotu od Venyho, depot byl původně vložen jen v klubové sekci, v Lovcích historie byl uveřejněn až teď, takže by mělo být možné pro něj hlasovat, protože pokud jsem to dobře pochopil má se hlasovat pouze pro nálezy nově uveřejněné v této sekci bez rozdílu toho kdy byly nalezeny...

To marczus- nevím jak jsi to myslel s těmi rejpali ,ale budiž. Jen jse tu řešilo jak to je s pravidly. Tady nešlo o žádné rejpání ,jen o pochopení věci! ;-)

Hamik To s timto člankem nemelo nic spolecnyho ;-)Tech ktereych se to tyka budou vedet. :-) ;-)

No je lepší si trochu rejpnout než než bejt tak ubohej a nadávat do krav a ponižovat, ještě k tomu ženu. Ale co se dá čekat od hulváta.

Marczus-Aha,tak pardon ;-) Tonny69- asi mě něco uteklo,nepletu se? ;-)

Tonny69 ted jsi si sam odpovedel :-) :-)

Marczus-No já nikomu na rozdíl od tebe nenadával, ale tobě jako hulvátovi takové věci nedochází....

Tonny69 a ja nadaval snad tobe ze se tady furt do me navazis a sproste me urazis?To co jsem psal ty hvezdě melo zustat mezi nama. Tak to prosim nekomentuj. Ty uz si pro me uzavrena kapitola a tak to zustane. diky.. :-)

Marczus- já si budu komentovat co budu chtít a ty to bohužel neovlivníš. Myslíš že když budeš nadávat do sz tak tě to omlouvá?, neomlouvá. Kdybych tě neznal tak si řeknu že to píše nějakej dvanáctiletej moula. No vlastně i ten dvanáctiletej by se jako dement nechoval.

Tonny69 Nejen ze se zase pleteš do veci ktery se te netykaj tak jako vzdycky.Ale ani nevis o co tam slo ale furt tu budes kydat hnuj a urazet lidi.Jsem rad ze si tvym komentem aspon o tobe udelaji obrazek lidi samy.A bud tak laskav uz mi nic nepis.nemam cas tu neco rešit s lidma jako jsi ty.Diky moc.P.S Zavist je hrozna vlastnost :-D

Toony69 a jestli jeste neco na srdci tak prosim do sz at tu neotravujes lidi.Jiste nejsou svedavy na ty ten tvuj hnuj.dik ;-)

marczus - Moc se pleteš, je mi do toho hodně, víc než si myslíš. Umím číst a tak vím oč tam šlo, chytrolíne. Zatím jsi urážel jen ty, ale to tobě tvoje hlava nebere? Tu na webu mě zná hodně lidí osobně tak že ví jaký jsem i bez tvého ubohého upozorňování. Psát si budu co budu chtít vždyť tobě do sz nepíšu tak si zase na nic nehraj. Lidi tu by se moc kochali kdyby věděli co si mě dokázal napsat do sz, mam to uložený. A o té závisti to nebudu ani komentovat. Vždy když půjdeš na hledačku tak se nezapomeň pomodlit ;-)

Tonny69-I kdybys nahodou vedel jako že ne, o co tam šlo,neni to ani trochu tvoje vec.Tak se starej o sebe a přestan tu šit a uražet lidi.Jses ubohej človicek.Smeju se ti kdy koliv o tobe slyšim Pro me jsi křivak a egoista nejrubšiho srna.A jeste mi chces vyhrozovat?? no dovol abych se zasmal :-DA jestli ams jeste neco na srdci tak prosim do sz.Nikdo na tebe tady neni zvedavej .diky ;-)

Já někomu vyhrožuji, sem si tedy nevšiml. Taky jsem si nevšiml že bych lidem nadával. Jinak si se dokonale popsal křiváku a egoisto, říkat o sobě že seš někde jinde a dělat to co děláš. Jsi tak tupej že nepochopíš že mi do toho hodně je? Jseš viď. Jestli chceš tak my ty tvé moudra tedy piš do sz ;-). Tam to tvé slovní zásobě bude vyhovovat.

:-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/ :-/

Všem se tu chci omluvit že jsem se nechal vtáhnout do této inteligentní debaty s tímto člověkem, už se to nebude opakovat protože pro mne neexistuje.

Tonny69-S tebou neminim ztracet cas.Ty se umlatis sam.Klidne si sem pis ten hnuj .Ignoruju te.Doufam ze si ted o tobe lidi udělaji l obrazek sami ty pane dokonalej. :-DTečka.. :-)

To je najednou depotů.. Tolik poctivých nálezců? Nechci nějak vyzdvihovat x-terru, ale žádnej detektor za týden nemůže mít na ůčtě tolik pokladů, a jestě k tomu nová, nesložená a zabalená v krabici.. Zajímavé, nemůžu si ten stroj vynachválit. :)

Samozrejmě nejeden nález by si zaslouzil mnohem větší odměnu, ale samozřejmě může být ještě hůř..

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru