S Pilotem na pláži IV

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Ahoj všichni,

Chtěl bych Vás pozvat na 4. ročník testování detektorů Minelab na Proboštských jezerech. Akce se uskuteční 22.04.2023 od 10 hod na pláži kempu.

V Minelabu se letos opravdu snažili, takže si budete moci odzkoušet 4 novinky: X-Terru Pro, Equinox 700, Equinox 900 a Manticore.

Připravíme polygon, aby jste si mohli porovnat  reálný dosah svého detektoru a jaký vliv na jeho výkon má správné nastavení. Od 12 hodin si můžou odvážní hledači zkusit zasoutěžit v  hledání cílů ve čtverci, vítěz s nejrychlejším časem si odnese detektor Minelab X Terra Pro.

Pro děti bude připravený hledací koutek, kde si můžou zařádit s detektorem Minelab Go Find. Samozřejmě si můžou přijít zatestovat  majitelé všech značek detektorů. Akci ukončíme cca ve 14 hod, kdy ze všech přítomných budeme losovat výherce dohledávačky Pro Find 15.

Akce na "Probošťáku" se zůčastní za DETEKTORY Pilot - PilotK, za Lovce pokladů – Elmara a Jaccob.

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Doufám že vyjde počasí... 8-)

Musí 8-)

No přiznám se že novinky mě docela lákají - tak se potkáme ;-)

Alterumsforscher: Ano, příští měsíc. www.lovecpokladu.cz/home/minelab-sraz-vychodni-morava-27-5-2023-9407

Kluci to už připravují. Tentokrát to bude především o učení. U Manty toho je hodně a tak se s Petrem budeme chtít každému majiteli věnovat co nejvíce. Pilot tam pro Vás bude mít zase soutěž. Tam je tedy drbná změna. Terry nejsou a tak jsme dali z našeho dražší Vanquish 540, tak aby na detektor nemusel čekat. :)

Plus máme zase nějaké ty dárky od Minelabu, které ta rozdáme :)

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru