Youtube kanál lovce pokladu

Kategorie: Pozvánky , Akce LP a Archeo LP 2010 , Videotesty, recenze, instruktážní videa

Stále dokola dostáváme dotazy na instruktážní videa. A ačkoli videa děláme roky, propagaci kanálu jsme tedy nijak neřešili. Tím myslím, že jsme nedělali vůbec nic.

Videa na kanálu LP jsou navíc v naprosté většině edukativní, prostě se snažíme, aby se lidi s detektorem měli šanci naučit lépe chodit, pochopili principy, na kterých je detekční technika založená a vyhnuli se neustále opakovaným chybám. Videa s bombastickými nálezy v přímém přenosu tam tak bohužel budete hledat marně.

Navíc, se nyní ukázalo, že nedostatek jakékoli propagace dokázalo pár borců trochu využít a drobnými prohlášeními typu já jsem z LP z lidí dělat blbce. Věřím že třeba mají na LP registraci, ale to má dalších padesát tisíc lidí. A je to tak stejné, jako kdybych tvrdil, že jsem s Twitteru. 

Nejčastější dotazy jsou k těm nejprodávanějším detektorům. V současnosti je to jednoznačně Equinox 800, s kterým ostatně chodíme oba s Petrem, a tak jsme se mu věnovali v poslední době nejvíce. Jenom o EQ tak najdete na kanálu 21 videí

V rámci zpřehlednění jsme videa roztřídili podle jednotlivých značek a taky typů. Tak abyste snadnění našli to, co potřebujete. Díky dovoleným jsem přes prázdniny nic moc nepřipravovali, jelikož tohle je čas, kdy je potřeba zajistit především základní věci. (servis, LP, obchod). To se zase nyní změní a mohu tak říci, že vyjde ještě jeden, poslední díl Equinoxu do šroubku, kde by chtěl Petr ukázat ještě unikátnost ID vyhodnocení. A pak se chystáme na několik videí s CTX, které jsme hodně zanedbávali.

Odkaz na oficiální kanál LP: youtube – lovecpokladu.cz

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Videa děláte roky, to je pravda. Ale kam se poděla všechna ta báječná videa na Tesora?
Dobře si na to vzpomínám, byla tam! ;-)

Vida, mně se to třeba bude hodit, o něčem takovém jsem nevěděla. Prima.

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru