Zpět okem na sraz detektorářů na Bozeňově

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Na konci září letošního roku se na Moravě uskutečnil výjimečný sraz pro detektoráře, který pořádala firma Zipsy s.r.o. Tento nezapomenutelný víkend byl plný zajímavých událostí, soutěží a vzájemného sdílení vášně pro detekci kovů.

  1. Pátek: Cobra měl pro nás připravenou fascinující přednášku s názvem "Svátostky - Devocionálie a křížky". Přednáška nás zavedla do světa historických nálezů, které mohou detektoráři objevit. Po přednášce nás čekala napínavá tombola, kde bylo možné vyhrát různé zajímavé ceny. Hlavní cenou byl detektor kovů BH Time Ranger! Večer jsme si užili zábavu u ohně, kde jsme se mohli více poznat a sdílet své zážitky.

  2. Sobota: Dopoledne bylo ve znamení školení v nastavení detektorů od firmy Minelab. Pro mnoho detektorů byl připravený náročný polygon, kde jsme mohli otestovat své dovednosti. Detektory Minelab Equinox a Manticore nám ukázaly, že jsou schopny najít všechny cíle. Po obědě byly připraveny soutěže. Které soutěže nás čekaly?

  3. Jedna z nich byla separační soutěž, ve které byla hlavní cena detektor Minelab X TERRA Pro, což byla skvělá motivace pro všechny účastníky. Druhou cenou byl dohledávací detektor Pro Find a třetí si vybojoval sadu antidepresivních spinnerů, což zpříjemní volný čas. Další soutěž byla v lukostřelbě, kde nejlepší střelec získal luk Tiniky a sadu šípů.

Soutěže jsme zakončili závodem v rozdělání ohně křesadlem. Většina soutěžících by se u ohně neohřála, ale zábava to byla obrovská. Všichni  byli odměněni a odvezli si domů křesadla, což se určitě hodí na další dobrodružství.

Večerní hodiny byly opět věnovány zábavě u ohně.

Neděle: Bohužel se muselo jet domů, ale věříme, že všichni účastníci si odvezli spoustu nezapomenutelných zážitků a nových znalostí. Někteří z vás si odvezli skvělé ceny a my doufáme, že jste získali i nové přátelství a nadšení pro náš koníček.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným, kteří udělali tento sraz nezapomenutelným.

Já s Jíťou jsme museli opustit sraz už v sobotu večer, protože jsme museli na finále Poháru Libichov v 3D lukostřelbě do Mladé Boleslavi, kde Jitka Prejzová obhájila zlato a já stříbro.

Detekce kovů je nejen vášní, ale i skvělou příležitostí poznat nové lidi, sdílet zkušenosti a objevovat historii skrytou pod povrchem. Těšíme se na příští setkání, které bude v květnu v kempu Chabařovice!

Zipsy

--
Zipsy s.r.o.
Marvanova 2771/12
40011 Ústí nad Labem

mobil: +420 774 877 333
email: obchod@zipsy.cz
www.zipsy.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Tak to byla skvělá akce. 👍 To me mrzí že mě to nevyšlo...

Bylo to fojnový, díky Zipsy ;-)

Velká gratulace Jitce ke zlatu a tobě ke stříbru ;-) Vystává otázka jestli doma nejsi pod pantoflem :-D :-D

Jitka říkala že není !!!! :-D :-D :-D :-D

Bylo to moc fajn setkání a po tom pátečním sedánku, jsem ještě stále abstinent :-D

Akorát mi tam někdo hodil něco do pití 😂😂😂😂

Byla to moc fajn akce, dík.
Myslím, že ani Habán si moc nestěžuje :-D :-D

Kurňa já se tam příště musím podívat... 🙂

To: Beax Dyk si chtěl furt lemtat to moje ty bejku :-D :-D :-D

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru