Zrušení letošního Mistra hledače

Kategorie: Co se jinam nevešlo

Omlouváme se všem, kteří se těšili, psali a chtěli si rezervovat místa, ale za stávající situace nejsme schopní garantovat hygienické podmínky, které jsou po nás vyžadovány.

Mistr hledač se stal za léta trvání doslova kultovní akcí a tomu odpovídá i účast takřka 500 lidí. Od začátku to ale bylo a je setkání hledačů. Nemáme žádnou pořadatelskou službu ani jiné vymoženosti běžných kulturních události a řadu věcí nejsme schopni ani zajistit (vzhledem k velikosti mlýna). Z akce by musela odpadnout většina „atrakcí“ na které jsou hledači zvyklí. Nebyly bychom ani schopní zajistit nějaké sezení s požadovanými rozestupy. Případná kontrola ze strany hygieniků v průběhu tomboly nebo přednášek, by nás asi co by pořadatele dostala do tepláků. Pokud by tedy hygienik nedostal infarkt a mi ho nepřikopli někam na polygon.

Druhou stránkou věci je dosti ostrý postoj některých lidí, který je pro mě osobně stálé méně pochopitelný. Jak těch, co očkování odmítají, tak těch, co si myslí, že pokud tady nebude mít očkování každý, všichni umřeme. Abych dostával na jedné straně zprávy, že je tady snad ještě svoboda a jakým právem chceme testovat a že nikoho nemůžu nutit. Nebo dokonce, že by se měli všichni očkovaní vyloučit, aby nemohli nakazit ty chytré inteligentní, co se nenechali očipovat… ( dnes jsem dostal první dávku a tak jsem asi vyloučený). Na druhé straně zase borci, kteří z nějakého důvodu nabyli dojmu, že pokud by tam pronikl někdo neočkovaný nebo neotestovaný mohli bychom být všichni mrtví a je to tak potřeba okamžitě hlásit nejlépe na policii.

Věřím, že většina je normální. Často bohužel stačí jeden nebo dva jedinci, aby byl problém. Letos by to byly ale desítky jedinců a na to prostě nemáme … koule. Mistra hledače, bychom si chtěli užít stejně jako všichni kdo na něho přijedou. Dělat policisty neumíme a především nechceme. Navíc mám pocit, že jsme se dostali do pozice, kterou hezky popisuje jedno staré německé přísloví. "Na toho kdo staví mosty, se střílí z obou stran".

Chtěl bych všem popřát co nejkrásnější léto, žádné další vlny covidu a snad bude na podzim klid. Tedy i s přihlédnutím k blížícím se volbám bych řekl, že se nic do října nezavře i kdyby lidi padali po ulicích. Tak se všichni držte/me.

Elmara

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Je mi líto, že mistr nebude , pravdou je že mnoho z nás letos přišlo o hodně různých akcí jako jsou dovolené , koncerty atd.......výjimečnost akce Mistr hledač je pro každého z nás obzvláště nepříjemná...nezbývá než se těšit na příští rok ....snad.. o:-)
P.S. jen malá poznámka o očkování , svoboda o tom se rozhodnout je pro mne hodně důležitá. Nikdo mě nemůže nutit se nechat , nebo se nenechat oočkovat

Díky za zprávu, je to velká škoda, že Mistr nebude, samozřejmě respektuji rozhodnutí o zrušení, tak snad někdy příště. Mějte se Všichni fajn. :-)

Skoda, tesil sem se😟

To víš elmaro musíš udělat dvakrát M. h. Jednoho pro očkovaný a jedno pro neockovany :D aby se to náhodou neporvalo :D to je doba o:-)

To Doby: Ale může a taky bude. S tím se budeme muset smířit. Jak to dají zákonem máme smůlu. Mimochodem se to již dávno děje několik desetiletí - nebo snad nemáme zákonnou povinnost očkovat děti mutlti a hexavakcínami asi na 10 a více smrtelných chorob? A vadí to někomu? Ne. A pokud ano, tak v opravdu neznatelném měřítku. Jinak také - Tvá svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého. Takže o svobodu bych se moc neopíral. K věci - je škoda, že hledač nebude. Letos jsem chtěl s paní vyrazit poprvé také. Ale je to pochopitelný....tak jindy....

Gumalee ty jsi fakt guma.. :-D :-D
:-/

No to víš.... holt už mám v povaze být spíše ohleduplný k ostatním a vždy mne k tomu rodiče jako gulaci vedli.. Tebe ne?... 😎

Je nám líto,že Mistr hledač nebude.To Elmara je dobře,že jste zaujal jasný postoj k danné věci.
Přejeme Vám hodně zdraví a pevných nervů. Doufáme ,že se to příště povede.Karel a Rena .

Bohužel.... tahle (SRAČKA) s námi bude již neustále - tedy jediné východisko je, že s tím musíme naučit žít. Pokud to někdo nepochopí (nemyslím tím teď Team LP,) tak již žádné srazy nebudou na to vemte jed....... :-(

Cobra cobra,nešiř tu poplašnou zpravu a jiny sra..y-Nevíš o tom vic jak ty tajtrdlíci nahoře..Uč ses tim hadrem na hubě žit sam..Žadna pandemie se nekonala.a je to tu už skoro 3 roky..Ale to ti v televizi neřekli co?? :,-(

To marczus : No hlavně že ty o tom víš všechno...... 8-)

Z internetu... 😁

To cobra ..Rozhodne vic jak ty..A hlavne používam mozek narozdíl od tebe.. :-D 8-)

To marczus - jo DEBIL se pozná na první dobrou !!! :-P

To cobra-Ti říkam furt,nekoukej po ránu do toho zrcadla :-D :-D

no škoda tak snad příští rok a něco neoficiálního bude

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na tomto webu účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru