Nejkrásnější hledačský příběh roku 2016 - hlasování

Kategorie: Akce LP a Archeo LP 2010

Tak je to tady, finále soutěže o nejkrásnější příběh. Pokud Vám nějaký unikl, stačí klepnout na nadpis. Příběhu se sešlo opravdu hodně, nečekali jsme to a je to skvělé. Jsme prostě národ Jiráska a Haška.:-)

Jak hlasovat? Každý kdo je registrovaný na LP muže dát hlas pouze jednomu příběhu. Text by mělo vypadat takto: Hlasuji pro příběh číslo X. a název.

1. Hledačský příběh od Antonína Veselého

Možná, že se Vám to taky někdy stalo. Najednou se Vám vybaví nějaký dávno zasunutý zážitek, třeba z dětství a Vy pak začnete přemýšlet, jak to vlastně tenkrát bylo, a jestli to nebyl jen nějaký sen nebo fantazie. Mně se to stalo někdy začátkem roku 2007...

 

2. Štěstí z neštěstí - hledačský příběh

Začátkem mého příběhu bych chtěl pozdravit všechny lovce, lovkyně a hledače pokladů. Příběh, který Vám chci vyprávět, je výsledkem několika náhod, které kdyby se neodehrály, asi bych na takové místo a na poklad, který tohle místo ukrývalo, nikdy nenarazil. Pohodlně se usaďte, vypusťte z hlavy veškeré starosti a  naslouchejte.

 

3. S podkovou za zlatem - hledačský příběh

Takže jednoho horkého dne jsem se rozhodl, že prohledám taky lesy v okolí naší vesnice. Tak jsem vyrazil asi okolo té 8:00 hodiny ráno. Když jsem byl na místě, tak jsem zapnul detektor (LP Zero 30) a vyrazil jsem.

 

 

 

4. Príbeh Majstra - hledačský příběh

Prvý krát zablúdil pri kontrole stavby kláštorov až na sever Karpát. Keby nebolo obchodnej cesty Via Magna tak do dnes je tento kraj úplne neznámy kultúrnemu svetu. Spolu s ďalšími piatimi bratmi rádu a svojim mladým sluhom pridali sa cestou nazad od Ružomberka ku skupine kupcov smerujúcich do Janova s jantárom.

 

5. Wilhelm Steiner - hledačský příběh

20. Dubna 1945. Po třech letech jsme zpět na místě, které jsme již dávno obsadili. Bojujeme o každou hloupu ulici,dům, prostě o každý metr. Kamarády které jsem znal už dávno leží pod nánosem hlíny, nebo jejich části těl se nacházejí roztrhány po celém bojišti.

6. Hledačská povídka - Klekání

Klekání jistě zná každý z nás. Ale málo kdo se zamyslí nad jeho posláním, i nad tím, že právě onen hlas zvonu provázel při rozlišných osudech toliko pokolení před námi...

 

 

 

 

8. Prostřelená známka dokončení příběhu

Jak  je napsáno  v minulém příspěvku tak 81 pluk / IV prapor  který bojoval od začátku  války  na Italské frontě  byl  ve dnech 24-30  června  1916  přesunut  na Haličskou frontu aby posílil  Rakouské vojska proti Brusilově  ofenzivě.

 

 

 

9. Hledačský příběh od Spaustolobiga

Začátek vyprvy se trošku zkomplikoval, jelikož jeden kamarád to odpiskal a my nakonec musely jet vlakem.
Cesta byla dlouhá,samá vyluka, už jsem si jen řikal at jsme na miste i když jízda vlakem ma taky něco do sebe.

 

 

 

10. Studna

Ačkoliv vlastně příběh začal absolutně katastrofálně ba i spíše trochu tragicky přeci jen nás na sklonku večera čekalo adrenalinové překvapení.

 

 

11. Zapomenutá bitva

 "Modely bitev se v muzeu tak často nevidí, co? Co je vlastně na tomhle?"
"Počkej, tak co je tady napsané. "Přepadení pruské posádky císařskou armádou u Bystřice". Kde je vlastně ta Bystřice?"
"Jo, to je z ruky, někde na Vysočině."

 

 

 

 

 

 

12. Dva stromy  - hledačský příběh

Jedné krásné zářijové neděle se žena rozhodla navštívit rodiče, vzít děti s sebou a mě nechat doma. Byl to takový její běžný odjezd. Asi čtyřikrát se vrátila, tu pro doklady, tu pro mobil. Vždy když se vzdálila od auta, neposedné děti vylezly ven a ona je pokaždé pak naháněla zpátky do vozu jak slepice do kurníku.

 

 

13. NEOBYČEJNĚ OBYČEJNÁ HLEDAČKA - HLEDAČSKÝ PŘÍBĚH

Dovoluji si Vám nabídnout svoji povídku o hledání a zachraňování hystoricko-kulturního dědictví naší krásné země. Jelikož jsem úplný začátečník a v mém repertoáru není žádná echt hledačka a příběh samotný, je poměrně nudný , byl jsem nucen jej malinko okořenit humorem.

 

 

14. Dvě kušovky a nečekanej obrat

Jak to vlastně začalo.... Jednoho víkendového květnového sobotního modravého rána, kdy jaro jelo na plné obrátky, přišel na mě hledačskej absťák. Něco s tím musím udělat a tak juknu do map a sonduju okolí do těch pětadvaceti kilometrů. Důvod je ten, že mě zajímá hlavně historie blízkého okolí a s tím spojené události. S romantikou se člověk asi rodí a zůstává mu po celý život.

 

15. Zlatý prsten

Hledání.. něco co nás naprosto uchvátilo. Nehledáme pro vidinu zbohatnutí, ale pro to jedinečné kouzlo.. Pro ty chvíle svobody, krásy přírody, ticha a dobrodružství.

 

 

 

16. Příběh jedné mince

To jsme jednou zase trávili víkend u rodičů, ve středních Čechách. Samozřejmě detektory cestují vždy s námi. Toho dne nebylo extra počasí, ale to není pro nás žádná překážka, už jen proto, že máme rádi přírodu.

 

 

17. Hledačský příběh od Zdenalmat

Zdravím všechny tady,i ty co tady nejsou a chtěl bych vám popsat můj hledačský příběh. Když jsem poprvé začínal hledat,bylo to už dávno, ještě jsem byl v učňáku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


18. Děkuji ti krajino - hledačský příběh

Utíkám k Tobě a ty mě nikdy neodmítneš. Objímáš mě svou náručí ze stromů, všech těch vůní, zpěvu všemožného ptactva, šelestem větru v korunách stromů. Obejmeš mě při každém mém útěku z betonové džungle. Bloudím tebou. Ptám se Tě, a ty mi tak trpělivě odpovídáš a provádíš mě sama sebou.

 

19. HLEDAČSKÝ PŘÍBĚH - ZAČÁTEK

Můj příběh hledače se začal psát někdy na jaře loňského roku. Bylo to v podvečer a najednou zvoní na služebně telefon, když ho vezmu, ozve se v něm náš operační, že nějakej blázen  vyhrabal v poli granát a že čeká na místě, aby nám ukázal, kde to je, a my že se máme podívat, jestli to je granát nebo není.

 

 

20. Hledačský příběh od Stewensina

Asi nejsem jediný, kdo tak vášnivě miluje hledání. Jsem ochoten nachodit i spousty kilometrů s mým zlatým žlutým společníkem Alfrédem (detík), a pokud je to v krásné přírodě, kde hodím za hlavu všechny učitele a starosti, se do mojí krve dostává zvláštní látka (snad možná droga), díky které jsem nabuzen pocitem štěstí a chuti jít stále dál a dál.

 

 

 

 

21. Tip od dědy z hájenky

Bylo ráno jednoho podzimního pošmourného dne roku 2015. Už několik týdnů jsem se těšil na hledačku v Krkonoších a dnes jsem měl konečně po dlouhém čase volno. Už jsem potřeboval hodit za hlavu všechny ty všední povinnosti a stereotyp.

 

 

 

22. Za ostatky Tety Ju - Hledačský příběh

Josef Ploužil právě vyšel z lesa, když zaslechl zvuk blížícího se letadla. Na tom nebylo nic neobvyklého, v tomto případě však zpozorněl. Motor přetížením téměř kvílel, a navíc se zdálo, že jeho chod není úplně stabilní. ... a druhá část. Za ostatky Tety Ju 2

 

 

23. 21 let spolu

O koho že jde? No přeci o moji ženu. Je naprosto skvělá , tolerantní a hlavně trpělivá. Tu trpělivost zdůrazňuji. Ale nepředbíhejme. Je to víc jak rok, co jsem začal gůglovat různé detektorářské webovky. Neangažovaně, pozvolna, občas. Jenomže to "občas "se začalo měnit na "čím dál častěji "až to přerostlo v "každou chvilku, večer, víkend ".Usadil jsem se zde na lovci, protože pro mě, laika to zde bylo nejvíce srozumitelné, jasné, přehledné a tak dále. Jenomže v tom byl háček. Spíš megaháček.

 

 

24. ŠTĚSTÍ V NEŠTĚSTÍ

Zdravím všechny hledačky a hledače, dlouho jsem přemýšlel, jestli mám poslat svůj příběh. Nakonec jsem se rozhodl podělit. Můj příběh není o zlatých mincích nebo o pokladu, ale mohl by někoho zaujmout. Ale to nakonec posoudíte sami.

 

 

 

25. Příběh o hledání a třech infarktech

Kdyby Vám někdy někdo říkal že svatý Mrcas neexistuje tak mu nevěřte. Je to mamlas. Svatá prostoto!!Kdo jiný tahá za nitě marionety hledajícího a vede jeho kroky? Zdali při hledání s detektorem půjde horem nebo dolem,pět kroků doprava nebo tři do leva?Zdali jeho cívka spočine na tom správném místě, protože o kousek vedle je to už jak se říká na betla.Tak tedy žil,byl za devatero nákupnímy centry,za devatero logistickými areály u toho velikého města...

 

26. Setkání po 78 letech

Vždycky jsem si při hledání s detektorem v duchu představoval, kdo to tudy šel, co to bylo za člověka, co ztratil minci nebo knoflík? Netušil jsem, že se mi jednou podaří zjistit, kdo si knoflík tehdy zapínal a jak vypadal.

 

 

 

27. Říman

Před čtrnácti dny v sobotu ráno mi zavolal kamarád Mates.

 

 

28. Jak můj starej poklad hledal

Nejprve jsem byla ráda. Pepa dřív jen sedával u televize s lahváčem v ruce a za vrchol zábavy a zdravého pohybu považoval přepínání kanálů v době hlavních zpráv. Od té doby, co si pořídil ten pekelný stroj, se pořád jen někde pachtil s rejčem, chodil domů unavenej, ale za to šťastnej.

 

 

29. Hledačský příběh Německo

Podělím se o skutečný příběh jednoho hledání, který není o nálezech samotných, jako o neuvěřitelné souhře okolností, které hledačku provázely.

 

 

 

30. Nejkrásnější hledačský příběh aneb jak to bylo doopravdy

V staré dobré Hledlandii, kde hledání bylo v naprostém pořádku, v jisté podzemní noře bydlel jeden LPhobit. Nebyla to žádná ošklivá, špinavá, vlhká díra po granáte, měla dokonale okrouhlé dveře které vedly do předsíně s podlahou pokrytou koberci, dále vedlo mnoho okrouhlých dvířek (ložnice, koupelny, sklepy, depozitáři (měl celé místnosti vyhrazené nálezům), kuchyně, jídelny.

zobrazeno:
6850x,
komentářů:
112,
autor:
Elmara Elmara ,
vytvořeno:
1.11.2016 13:53

Článek je zařazen v kategoriích:

Komentáře

Soldat
mateřská škola
1. listopadu 2016 13:59
grinderwolf

Hlasuji pro příběh číslo 21. Tip od dědy z hájenky

Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 14:00
Dutch_CZ

Hlasuji pro příběh číslo 21. Tip od dědy z hájenky

Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 14:05
wendyz

Hlasuji pro příběh číslo 10. Studna.

Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 14:16
Maltezak

Hlasuji pro příběh číslo 26. Setkání po 78 letech

Feldwebel
batole
1. listopadu 2016 14:20
Fanfula

Dávám hlas č. 18

detektor:
Golden mask 4
Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 14:25
janvon

Dávám 23

Soldat
mateřská škola
1. listopadu 2016 14:35
bart.m

Hlasuji pro příběh číslo 10. Studna.

Soldat
magistr
1. listopadu 2016 15:11
chechtavka

Hlasuji pro příběh číslo 15. Zlatý prsten.

Soldat
střední škola
1. listopadu 2016 15:33
VilSon

23, protože závidím ;-)

detektor:
TESORO Cibola
město:
Pardubice
Korporal
základní škola – druhý stupeň
1. listopadu 2016 15:34
Delta

Hlasuji pro příběh 10 - Studna. Jedna se o unikátní nález a je to ze skutečného hledání a ne nějaký scifi ! ;-)

Soldat
batole
1. listopadu 2016 15:43
tpalo

Č. 18

Soldat
mateřská škola
1. listopadu 2016 16:47
seba1

hlasuji pro příběh 2. Štěstí z neštěstí - hledačský příběh

detektor:
Nokta Fors CoRe
Admin
základní škola – druhý stupeň
1. listopadu 2016 16:48
Elmara

Za mě 22, jako letadýlkář prostě nemůžu jinak :-)

detektor:
CTX 3030, Impakt, E-Trac, Tejon
město:
Jílové u Prahy
Soldat
střední škola
1. listopadu 2016 16:50
Kraken1

Hlasuji pro 18.

detektor:
Ctx3030
Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 16:56
Gero

Hlasuji pro 7. - Byla to moje asi 6tá hledačka

Soldat
bakalář
1. listopadu 2016 17:11
Angel

Hlasuji pro 10. studna :)

detektor:
Tesoro ES II + Ultimate + Minelab Propointer
Soldat
mateřská škola
1. listopadu 2016 17:20
turboturek

hlasuji pro 18.děkuji ti krajino ;-)

Gefreiter
bakalář
1. listopadu 2016 17:24
joska26

Hlasuji pro 21.

detektor:
E-trac + Ctx3030
Soldat
batole
1. listopadu 2016 17:36
Zatka

Hlasuji pro 16

detektor:
XP Deus
město:
Čubárna - HHB o.s.
Zugsführer
magistr
1. listopadu 2016 17:50
joeblack

Za mě 23 . nádherný konec ,,bezcenného" artefaktu s krásným příběhem ;-)

detektor:
Nokta fors relic + nokta pointer new
Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 17:54
ADAM1993

Hlasuji pro 7. - Byla to moje asi 6tá hledačka

Korporal
základní škola – první stupeň
1. listopadu 2016 18:08
namor

Hlasuji pro příběh č.23.
Nálezy ze studny jsou senzace a snem mnoha z hledačů ale příběh č.23 je z mého pohledu lidsky hřejivý.
Ten mě oslovil nejvíce.

Jinak děkuji všem za snahu.

detektor:
TESORO ES II , FS 50
město:
Mühlhausen , 47let
Soldat
profesor
1. listopadu 2016 18:23
444lupa

Hlasuji pro příběh č.10 - Studna

;-) :-)

Soldat
doktor
1. listopadu 2016 18:24
srstka

Hlasuji pro příběh č.10 Studna

detektor:
G. Rakovski
město:
Klášterec nad Ohří
Leutnant
základní škola – první stupeň
1. listopadu 2016 18:28
magor

Hlasuji pro příběh č.10 Studna

detektor:
GM4PRO WD 12 teknetics G2
město:
PRAHA 44 let
Soldat
profesor
1. listopadu 2016 18:41
lesapan10

Hlasují pro příběh číslo 8.Prostřelena známka dokončení příběhu. Příběh z obce kam mé oko z naší obce přes kopec nedohlédne.A kde moje prabábi se narodila. ;-)

Soldat
batole
1. listopadu 2016 19:25
stika

hlasuji pro č.10 Studna

Soldat
mateřská škola
1. listopadu 2016 19:29
bigmakak

Za mě jasně Studna č 10

Gefreiter
bakalář
1. listopadu 2016 19:33
stavyp

Hlasuji pro příběh číslo 12 Dva stromy

detektor:
Minelab Quatro,Go-Find 40,Jolly Rogers
město:
Praha
Leutnant
batole
1. listopadu 2016 19:35
Bob

Hlasuji pro příběh číslo 16. Příběh jedné mince.

detektor:
XP Deus, Garrett PP,
město:
Telč, HHB z.s.
Soldat
základní škola – první stupeň
1. listopadu 2016 19:35
xrayz

Hlasuji pro příběh č.23

detektor:
Minelab CTX3030, Detech EDS Reacher, Nokta pointer
město:
South Moravia
Oberstleutnant
mateřská škola
1. listopadu 2016 19:43
GM4PRO

18 - Děkuji ti krajino.

detektor:
Golden Mask 4 PRO WD, Pinpointer Nokta New
Gefreiter
bez hodnosti
1. listopadu 2016 19:50
copito

Hlasuji pro č.24.štěstí a zdraví jsou k nezaplacení... .

detektor:
Explorer II
město:
Jihočech
Soldat
magistr
1. listopadu 2016 20:00
jirjan

Můj hlas patří číslu 15. Zlatý prsten

detektor:
GM 4 pro
město:
Světce
Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 20:00
miroslavek25

Hlasuji pro číslo 7 byla to moje asi 6 hledacka...

Soldat
základní škola – druhý stupeň
1. listopadu 2016 20:12
misak75

Hlasuji pro č. 29 ale ostatní jsou super čteníčko všem palec nahoru ;-)

Soldat
batole
1. listopadu 2016 20:35
Kim

18.

Soldat
střední škola
1. listopadu 2016 20:47
johnek

Hlasuji pro příběh číslo 21. Tip od dědy z hájenky

Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 21:00
ladineks

Hlasuji pro příběh č. 29. Hledačský příběh Německo.

Gefreiter
střední škola
1. listopadu 2016 21:11
stalker9

Hlasuji pro příběh č.10 Studna

detektor:
LP ZERO 30
město:
Ostrava
Soldat
bez hodnosti
1. listopadu 2016 21:15
FandaCH

Č. 24 - Štěstí v neštěstí

Soldat
střední škola
1. listopadu 2016 21:17
woody

Můj hlas pro příběh č.21

Soldat
docent
1. listopadu 2016 22:04
cobasico

Dávám svůj hlas číslu 10. - Studna.

detektor:
Garrett GTI 2500
město:
Boskoff
Oberleutnant
doktor
2. listopadu 2016 1:08
MODREY

Dávám svůj hlas číslu 10. - Studna.

detektor:
Tesoro Vaquero ULTIMATE,Garrett Pro-Pointer
Soldat
batole
2. listopadu 2016 4:34
velnek

dávám svůj hlas č.10 studna

detektor:
GM4PRO 12'' 2D Wireless +euro sabre 2
město:
Kamenitz
Soldat
základní škola – druhý stupeň
2. listopadu 2016 8:40
Moskou

Hlasuji pro příběh číslo 10. Studna, Jedná se o unikátní hledání a vtipně napsaným textem, pro mě naprosto super čtení a co je nejdůležitější, je to pravda, né FAKE 8-) 8-) 8-)

Soldat
základní škola – druhý stupeň
2. listopadu 2016 10:32
pikec

Hlasuji pro 22. Za ostatky Tety Ju.

detektor:
Nokta Fors Relic a pomocník Nokta NEW
město:
Mělnicko
Soldat
mateřská škola
2. listopadu 2016 13:07
Vikic

28. Jak můj starej poklad hledal :)

Gefreiter
základní škola – druhý stupeň
2. listopadu 2016 14:03
klit

Hlasuju pro cislo 10 :)

detektor:
cs6mxi
město:
sudetenland
Korporal
bakalář
2. listopadu 2016 14:47
Besinka

číslo 28-pěkně jsem se zasmál

detektor:
Garret ACE 250 sondaNelStorm
město:
Východní čechy
Soldat
základní škola – druhý stupeň
2. listopadu 2016 15:06
otravnykomar

Pěkný storky se tu sešli. Těžký vybrat top. Dam 21. Sic me válka nebere ale obyčejný pribeh s pěknýma nalezama.

detektor:
Tesoro DeLeon
Soldat
střední škola
2. listopadu 2016 16:02
Dzudy

Hlasuji pro číslo 18.

detektor:
Minelab 3030
Zugsführer
bez hodnosti
2. listopadu 2016 16:50
dadla

Hlasuji pro č.18 Děkuji ti krajino

detektor:
Tejon
město:
Fazulkov
Soldat
mateřská škola
2. listopadu 2016 17:11
Bully_Boy

č. 18 - Děkuji Ti Krajino .. a taky děkuji všem, za Vaše hlasy.. ;-)

Oberleutnant
doktor
2. listopadu 2016 18:53
Tonny69

16. Příběh jedné mince ;-)

detektor:
Minelab GPX 4500, Xp, T2, G.p.p
město:
Bohemia-Krušnohoří-HHB z.s
Soldat
bez hodnosti
2. listopadu 2016 18:57
Tom24

Hlasuji pro příběh 21. Tip od dědy z hájenky
Hezky napsané, ze života pamětníka

detektor:
Makro Racer
město:
Opava
Soldat
bez hodnosti
2. listopadu 2016 20:58
lubos61

Hlasuji pro příběh 21

Soldat
bez hodnosti
2. listopadu 2016 21:38
noFka

Hlasuji pro příběh 10 .
:-)

Soldat
batole
2. listopadu 2016 22:09
stella

Číslo 14. Dvě kušovky a necekanej obrat

Soldat
základní škola – první stupeň
3. listopadu 2016 6:40
radas

28. Jak u nás doma. Hlasuju pro 28! ;-)

detektor:
LP Zero 30
město:
Brno
Soldat
střední škola
3. listopadu 2016 7:52
Ko-jot

10 studna

Soldat
bez hodnosti
3. listopadu 2016 7:53
4est

Hlasuji pro příběh č.21

detektor:
Tesoro, GM4, Garet PP
město:
CB,IGLAU
Soldat
bez hodnosti
3. listopadu 2016 8:28
Millllan

Hlasuji pro článek číslo 7 - Byla to moje asi 6tá hledačka - hledačský příběh

Soldat
batole
3. listopadu 2016 9:04
Kurt

..omlouvam se,ale...pokud nemuzu hlasovat pro vsechny,tak ani hlasovat nebudu...zaslouzi si to kazdy kdo sem svuj pribeh poslal...vim kolik prace je s tim,cokoliv napsat,vytvorit,slozit..svou kuzi na trh vlozit..a jak uz jsem napsal,a rekl i Kim...strasne moc prace je tady, za tim vsim....a tak posilam vsem podekovani,za to krasne povidani,co jste sem poslali detektoru pani..doufam ze Mara vypise souteze pokracovani..treba i bez cen,jen pro ten pocit skvely,ktery jsme pri cteni pribehu meli..DEKUJI..Kurt

Soldat
bez hodnosti
3. listopadu 2016 9:18
erma

Hlasuji pro 7. Byla to moje asi 6 hledačka.

Soldat
batole
3. listopadu 2016 9:46
robert931

21. Typ od děda z hájenky.

Zugsführer
magistr
3. listopadu 2016 9:48
vitorio

Tipuji 7× pro přìběh č. 10. studna

detektor:
Golden mask 4 pro , nokta RS.
město:
Liberec
Soldat
magistr
3. listopadu 2016 9:50
Doudy1

Hlasuji pro č. 19, je to ze života...

Soldat
profi určovatel: speciální hodnost pro profesionální určovatele, kteří můžou <strong>přepsat zařazení</strong>libovolného nálezu
3. listopadu 2016 9:54
jaccob

Za mě studna č.10

detektor:
Servisní technik LP
město:
Praha -H.Počernice
Soldat
mateřská škola
3. listopadu 2016 10:03
mk28903

Hlasuji pro č. 22 Teta Ju

detektor:
Garrett ACE 150, LP ZERO 23
Soldat
střední škola
3. listopadu 2016 10:05
Detektoramater

Hlasuji pro č. 10 "Studna". Děkuji všem co si dali práci a příběh napsali :-)

Admin
bez hodnosti
3. listopadu 2016 10:11
Freon

Hlasuji pro příběh číslo 10. Studna.

detektor:
C.Scope CS6MXi, Golden Mask 4Pro, Minelab X-Terra
město:
Praha
Korporal
mateřská škola
3. listopadu 2016 10:11
strážce

Hlasuji pro č. 22

detektor:
Minelab CTX 3030, Fisher F75 Ltd
město:
Praha
Gefreiter
bakalář
3. listopadu 2016 12:28
steelfalco

Hlasuji pro příběh číslo 23 - 21let spolu.

detektor:
garrett EuroACE
město:
sedlec prčice 1
Soldat
mateřská škola
3. listopadu 2016 13:01
anonym90

Hlasuji pro 24. ŠTĚSTÍ V NEŠTĚSTÍ

město:
Brno
Feldwebel
batole
3. listopadu 2016 15:31
Fanfula

Co zrušit to hlasování a rovnou poslat detektor tomu chlapci Hanibalovi, když se tak snaží. :-D

detektor:
Golden mask 4
Stabsfeldwebel
bez hodnosti
3. listopadu 2016 15:32
ogefr

Hlasuji pro příběh č. 27. Říman

detektor:
Minelab X-Terra 50,Makropointer
město:
Praha
Zugsführer
magistr
3. listopadu 2016 15:32
vitorio

Beru ;-) :-( :-( :-(

detektor:
Golden mask 4 pro , nokta RS.
město:
Liberec
Feldwebel
batole
3. listopadu 2016 15:44
Fanfula

Škoda že nemůžu hlasovat ještě jednou :-D :-D barboraF s hlidacem568 a Tezze společně se Shell, erma, Milllan, bubu, Stepanka69, Ivanhoe, Miroslavek, neOn, opickabezbananku, gero, Adam1993 mě začínají přesvědčovat že jsem vsadil na špatného koně :-P

detektor:
Golden mask 4
Zugsführer
magistr
3. listopadu 2016 15:50
vitorio

Fanfulo, už to jede na chatu. Pojď , nebudeme je tady rušit při hlasování ;-)

detektor:
Golden mask 4 pro , nokta RS.
město:
Liberec
Soldat
základní škola – druhý stupeň
3. listopadu 2016 16:10
Brnza001

Hlasuji č 10

detektor:
gm 5
město:
Jirkov
Feldwebel
základní škola – první stupeň
3. listopadu 2016 16:22
honzik111

Hlasuji pro číslo 10, ale gratuluji všem, skvělá práce :-O

detektor:
Tesoro ES II
město:
Klatovy
Soldat
mateřská škola
3. listopadu 2016 16:32
Bully_Boy

Že se vždy musí objevit jeden trapnej žebrák... hlavně nenápadně...

Admin
základní škola – druhý stupeň
3. listopadu 2016 16:40
Elmara

Smutné, leč poučné pro příště. Hlasy všech nově vzniklých nicků byly smazány, jelikož se v tomto případě jedná o jednu osobu. V pravidlech bylo jasně řečeno, že každý muže hlasovat jenom jednou.

detektor:
CTX 3030, Impakt, E-Trac, Tejon
město:
Jílové u Prahy
Soldat
doktor
3. listopadu 2016 16:44
d0c

Za mně č. 10 Studna

Soldat
základní škola – druhý stupeň
3. listopadu 2016 17:25
frankie0

hlasuju č.10 studna

Soldat
bez hodnosti
3. listopadu 2016 18:03
chobotnice

Hlasuji pro příběh č.21 .

Soldat
batole
3. listopadu 2016 19:32
RO78

Hlasuji pro č. 10 Studna

Admin
základní škola – druhý stupeň
3. listopadu 2016 19:42
Elmara

7. odstoupila ze soutěže. Hlasy a registrace byly od nějakých kamarádů na FC.

detektor:
CTX 3030, Impakt, E-Trac, Tejon
město:
Jílové u Prahy
Soldat
bez hodnosti
3. listopadu 2016 20:00
kunry

Hlasuji pro příběh číslo 12 Dva stromy.

Soldat
profesor
3. listopadu 2016 20:45
Tele

Příběh č. 10 ;-)

detektor:
C.S 3MXi, GM4PRO W, PRO-FIND 25, Fiskars
město:
Příbram
Soldat
základní škola – druhý stupeň
4. listopadu 2016 7:59
Onda22

Hlasuji pro č.10 - paráda ;-)

detektor:
Tesoro Tejon
město:
Ferdinandov
Gefreiter
střední škola
4. listopadu 2016 14:35
Tomislav

Dávám Hlas pro Příběh 15. Zlatý prsten. Hezké povídání s dostatečnou obrazovou podporou.

Ostatní také hezké čtení. I když v mnoha případech z toho kouká až moc Fake.
Stálo by za to ubrat plyn a dodat hezkou fotku nebo ilustraci !

Ať se daří ;-)

detektor:
GM 4
Major
magistr
4. listopadu 2016 18:36
Henry44

Hlasuji pro příběh 16 ;-)

detektor:
XP Deus,Garrett Pro-Pointer
město:
Havlíčku Brod, HHB z.s.
Soldat
základní škola – první stupeň
4. listopadu 2016 19:49
ssrotak

Ten večer byl otec poněkud neklidný.Já a "starý Brůna"dáváme hlas studně č.10 :-)

Soldat
batole
4. listopadu 2016 20:47
Kenneth

Hlasuji pro příběh číslo 6 - Klekání. A děkuju za hlasy, kterých se mi dostalo. :-)

Soldat
bez hodnosti
5. listopadu 2016 10:34
Lessy

Hlasuji pro příběh číslo 18 Děkuji ti krajino. Filozofie krajiny - zastavení,zamyšlení,dějiny,přítomnost.
Děkuji tomu co stvořilo tento svět, lesů,vod a strání, povídkářům za příběhy a lidem dobré vůle.
Při tomhle koníčku nelze zestárnout ... ;-)

Soldat
střední škola
5. listopadu 2016 12:10
bezec

Hlasuji pro příběh 21.Tip od dědy z hájenky.Nejsem válkař,ale příběh moc hezkej ;-)

Soldat
bez hodnosti
5. listopadu 2016 19:15
Agripina

Hlasuji pro číslo 10

Soldat
střední škola
5. listopadu 2016 21:14
kopyto

Jasná 10 !

Soldat
základní škola – první stupeň
6. listopadu 2016 11:42
Tomas192

Hlasuji pro číslo 23. 21 let spolu ;-)

Soldat
mateřská škola
6. listopadu 2016 11:42
Lovecpospa

Hlasuju pro 21

detektor:
Gm5,lp zero
město:
Olomouc
Soldat
bez hodnosti
6. listopadu 2016 19:36
Podkotacu

Hlasuji pro příběh číslo 3 - S podkovou za zlatem

Jako jediný odpovídá zadaní soutěže o nejkrásnější příběh.

´´A prsten byl ztracený tak, že když praprababička kdysi krmila kozu, tak ji dávala trávu z ruky a ona ji tu trávu i s tím prstenem sežrala. Tudíž ho asi potom vy…….:D.´´

Krásně až romantické. ;-)

Oberleutnant
profi určovatel: speciální hodnost pro profesionální určovatele, kteří můžou <strong>přepsat zařazení</strong>libovolného nálezu
7. listopadu 2016 6:40
cobra

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat všem kteří jste mi poslali svůj hlas a zároveň obdivuji a gratuluji všem co se soutěže zúčastnili ať již to dopadlo jak koliv. ;-)

detektor:
Nokta Impact, Teknetics G2, Nokta
město:
Praha 8
Zugsführer
magistr
7. listopadu 2016 6:51
vitorio

Cobra - zasloužil jsi to ;-) ;-) ;-) ;-)

detektor:
Golden mask 4 pro , nokta RS.
město:
Liberec
Korporal
profesor
14. listopadu 2016 20:50
Slovan

Já konec hlasování prošvihnul, ale cobře jsem to přál. 8-) ;-)

detektor:
LP ZERO

Přidat příspěvek

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit. Pokud nemáte na LovecPokladu.cz účet, zaregistrujte se.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky