Detektor kovů Tesoro Tejon

Podkategorie

Tesoro Tejon podle Czerta

Tesoro Tejon podle Czerta

Czert
15731 15
Rozhodl jsem se, že se podělím o subjektivní názor na detektor kovů Tesoro Tejón. Důvodem je, že jsem zaregistroval v průběhu roků mnoho rozličných názorů, některé i v samotném protikladu.
Tejon podle Křemílka

Tejon podle Křemílka

kremilek3
13595 12
Přemejšlel sem, co vám nafotit, aby to bylo nějak k tématu a ukázalo se, co ten strojek vlastně umí, a protože po mě chce Mára i nějaký nastavení nějak zhruba popíšu nastavení na Křému. Což se teda liší od těch ostatních, ale že to chodí je jasně podložený z fotek.
Detektor kovuTesoro Tejon – doporučená nastavení

Detektor kovuTesoro Tejon – doporučená nastavení

Elmara
33727 29
Tejon je jedním z nejoblíbenějších “Relik” detektorů na trhu a ti, kteří ho používají, velice vědí dobře proč. Pokud si osvojíte právě to minimum pravidel v nastavení, máte v ruce vysoce efektivní nástroj, který je svým dosahem absolutně tím nejlepším na trhu, a přitom za poměrně malé peníze.
Tesoro Tejon Academy

Tesoro Tejon Academy

Litrfree
9540 18
Druhý ročník Tesoro Tejón Academy začíná klepat na dveře. Jednodenní seminář pro uživatele Tesora Tejon má za cíl stejně jako loni zdokonalení obsluhy detektoru kovu, prohloubení schopnosti Tejónu porozumět.
Detektor Tejón (Jezevec) - excelentní hloubkař

Detektor Tejón (Jezevec) - excelentní hloubkař

haba
27323 52
Tesoro Tejón, v doslovném překladu Tejón znamená – Jezevec. Toto jméno je opravdu příznačné a nebylo zvoleno jen tak náhodně, protože by se snad americkému výrobci toto zvíře toulalo po dvorku, ale Jezevec je známý tím, že velice zdatně hrabe velmi hluboké nory.
Hloubkové testy Tejonu Ultimate, Cortese Ultimate a C.Scope CS6MXi

Hloubkové testy Tejonu Ultimate, Cortese Ultimate a C.Scope CS6MXi

Elmara
51660 29
Myslím, že za posledních 30 dní jsem dostali tolik dotazů na sondy Ultimate, že bych je asi ani nespočítal. Jelikož jsme nedávno dělali pár testů v různých půdních podmínkách s detektory kovů Tesoro Tejon Ultimate a Tesoro Cortes Ultimate rozhodli jsme se s vámi o ně podělit a vše natočit. Navíc jsme vzali i mojí C.Scope CS6MXi aby jste mohli posoudit zda je tento detektor jenom o skvělé separaci nebo zda náhodou nemá taky docela slušný dosah:). Testů v rudolci se pak zůčastnili také detektory Golden Mask 4 a Tesoro Lobo ST H.O.T.
Tesoro Tejón podle Thomase

Tesoro Tejón podle Thomase

Elmara
21343 17
Tento velice přesný popis rad a triků na Tesoro Tejón se objevil na australském treasurehunter fóru, jako reakce na dotaz jistého AeroMike. Text objevil Simsa a díky Voxovi nyní můžete během několika dní číst celý překlad. Poznámky kurzívou v textu jsou mé vlastní postřehy a hodnocení Tesoro Tejón z praxe na území České republiky.
Tejón - Nejnovější detektor kovů od Tesoro

Tejón - Nejnovější detektor kovů od Tesoro

Elmara
38073 7
Test detektoru kovů Tesoro Tejón, jsem začal dělat od poloviny ledna. Přístroj si tak zažil i hledání v mrazech okolo - 10 C. I když optimální pracovní teplota detektoru je od 0 do 40 °C,  tak to Tejón přečkal bez jakýchkoli problémů. Během testu jsem používal všechny běžně dostupné sondy a snažil jsem se vyzkoušet co nejrozmanitější půdní podmínky a hledané cíle. V testu tak najdete snad maximálně úplné shrnutí všeho, co Vás při hledání s tímto detektorem může potkat.

↑ Nahoru + Zobrazit další nabídky

Nahoru